Problem sa grejanjem


Recommended Posts

Da li neko zna šta bi moglo da bude, poslednjih dvadesetak dana imam problem sa grejanjem. Greje super sve ok. dok vozim i dajem gas, čim stanem na ler auto počinje da duva hladno i sve tako dok opet ne dam gas. Znači dok vozim ili stojim i dajem gas on greje kad pustim gas hladno. Probao sam onu pumpu i ventil sa strane,pumpa radi ventil zatvara i otvara i neznam šta bi moglo drugo da bude. Kad stanem na ler čuje se ponekad kao da krklja nešto po sistemu. Ima antifriza i probao sam da ispustm vazduh. Stvarno neznam št bi drugo bilo zato pitam za savet........................................

Link to post
Share on other sites

Ne znam kako se to proverava na skrivenom meniju, a temperatura ne varira bilo da vozim ili stojim na leru, a čuo sam da ima neke tečnosti koje se sipaju i ispere se ceo sistem tako da pročist mali hladnjak i proradi. To mi je rekao drug prošle godine mu sipali tako nešto i sve bilo ok. ali on nezna šta je i gde je bio. I još nešto sinoć mi se posle gašenja motora upalila žuta lampica ulja par sekundi da li znate koliko to otprilike fali pošto mi otpao na meraču onaj plastični deo koji pokazuje minimum i maksimum, I ako ima neko merač na prodaju neka ponudi.............................................

Link to post
Share on other sites

Zanima me mišljenje da li valja koristiti neko sredstvo za ispiranje rashladnog sistema, pošto sam čuo i dobra i dosta loših iskustava......................

Link to post
Share on other sites