BMW 320d e46 2 problema


Recommended Posts

ovako, prvi problem je taj, da auto normalno pali kad je hladan, ali kad motor postigne radnu temperaturu, ugasim ga, nema sanse da se upali iz prve.... upali i odmah ga sam ugasi... i tako posle 3-4 puta upali ali se ne ugasi i mogu normalno da vozim - to je prvi problem

 

a drugi problem, to cu postaviti sliku, cim je otoplilo, popale mi se ove lampice (ne racunajuci air bag) i ne radi mi onda ASC. da li neko zna u cemu je caka???bmw.jpg

Link to post
Share on other sites

Hoce da zabaguje neki abs senzor kada upali te lampice. Mozda su se zaprljali. Meni se to desilo posle jake kise, i posle se samo od sebe ugasilo.  Ili senzor ugla volana, ili nesto trece :)

Link to post
Share on other sites

Slican problem sam resio kalubracijom ugla volana sa INPA dijagnostikom. Probaj to, ne kosta nista, a rezultat se odma pokaze. Imas nekog u blizini sa dijagnostikom? Odakle si?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, pcx said:

Slican problem sam resio kalubracijom ugla volana sa INPA dijagnostikom. Probaj to, ne kosta nista, a rezultat se odma pokaze. Imas nekog u blizini sa dijagnostikom? Odakle si?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

iz Golubinaca.... ma ovde svi neki majstori sacuvaj ti Boze.... koga god pitas salje me kod drugog i kad dodjes do zadnjeg, on kao ne moze, nema vremena

Link to post
Share on other sites

U principu nije ti daleko ni NS ni BG, tamo sigurno ima neko da ti pogleda. Ja sam iz Beceja, pa ako ti nije daleko ili si u prolazu naidji, da probamo kalibraciju senzora ugla volana ( traje 2 minuta ), mozda ti i pomogne ... Mada bez iscitanih gresaka nista nije sigurno ...

Link to post
Share on other sites