jel neko primetio broj clanova foruma??????


Recommended Posts

predjosmo iljadarku?????

cestitke svima.....

Link to post
Share on other sites

L'čestitamo prvu iljadu! :dance2:

-------------------------------------------------------------------------------------

Kako sam samo zakasnio, a htjelo sam da budem Mr.tisuća tj. da prijavim drugog sebe. :dance2:

Btw. :dance2: al je vrućo ovih danova ... bre.

Link to post
Share on other sites

idemo... samo napred!!! :dance2: ...

Link to post
Share on other sites
Samo sto nas ima pismenih da umemo da kuckamo i ocemo da diskutujemo 20ak i jedna cela cura . . . . .

A kada bi vratili ///Misica, bilo bi i 37-ak aktivnih.... momak vredi za 16-oricu.

Link to post
Share on other sites
A kada bi vratili ///Misica, bilo bi i 37-ak aktivnih.... momak vredi za 16-oricu.

a sta nam je sa ///Misicem...extra lik...

sjeca li se ko FilipaPG???da mi je njih dvojicu spoiti nekako u topicu o BMW-u i plinu npr...

ja mislim da bi bilo za istoriju foruma...

izvinjavam se na off-u...necu vise BMW-a mi...

Link to post
Share on other sites

cilj je jednostavan .... da trajemo vecno .... prenosimo sa generacije na generaciju ....

Link to post
Share on other sites

bez ljutnje ali ja sam primetio da pola clanova ovde nema auto, nema polozeno ili nema 18 godina...

stoga racunajte da pravih clanova recimo ima oko 200

Link to post
Share on other sites

Pa dobro, ovo je forum za ljubitelje bmw-a, a ne samo za one koji imaju bmw-a....

Ima ljudi koj mozda nisu u finansijskoj situaciji da imaju bmw-a, odrzavaju ga i placaju gorivo, a jednostavno vole bmw-ce,

to sto neko nema 18 godina il nema vozacku dozvolu ne mora da znaci da ne treba da se registruje na forum, oni (i ja) naprotiv treba da se registruju na forum jel je ovo pravo mesto gde mogu mnogo toga saznati o bmw-u.

Uostalom to sto ovaj forum ima preko 1000 clanova to je za svaku pohvalu jel to pokazuje koliko ima ljubitelja bmw-a

i onih koji bi voleli da imaju bmw-a i saznaju nesto o njima.

Tih pravih 200 clanova je verovatno UCLANJENO u klub koji zato i postoji...

A forum kluba postoji upravo za takve koji bi hteli da nesto saznaju o bmw-u.

Link to post
Share on other sites

da ali recimo volim temu tipa sta bi vozio kad bi imao 3 miliona maraka i tako to.

volim najbolje da ucestvujem u takvim temama :dance3:

Link to post
Share on other sites

ok ....... necemo dalje

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.