Pucanje lanca na BMW 1, 3 i 5 N47


Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pasat ima multilink kao audi, verovatno da bi komopezovao nedostatak balansa zbog motora koji je postavljen skroz napred.

Ostali iz grupe sa popreko motorom imaju prostiji i jeftiniji za odrzavanje mekferson

Edited by Desmo
Link to post
Share on other sites
Nzm, pun je You Tube ju tjubera koji imaju milionske preglede i koji govore kako je BMW postao dosta nepouzdan. Mom ocu se na traktoru Golfu 5 koga vozi preko makadama oko 500km godisnje vec 6-7 godina (najgore dzombe) trap nije mrdnuo. Na BMW ne znam nikog ko ga iole odrzava  da nije dirao trap. Ostale gremline necu pominjati, s ovog foruma, previse ih je. Pricamo naravno o kolima koja su ko zna koliko presla. Barem je taj lanac bio vecan i neunistiv sto druga auta nisu imala i morali su da ga stave ko od bicikla.
Opet se mijesaju babe i zabe ti jutjuberi uopste nisu pouzdani cak i 90% su neizivljena djeca koja ni ne voze bmw nego aj da pljujemo pa kako prodje. Po meni mjerodavno je kad pricam sa nekim ko je auto nov kupio i odrzavao ga po ps sve crno na bijelo,kao sto ja imam druga e60 530d nov kupio 2004 vozio ga je dok nije uzeo 2011 f10 520d n47 sa kojim ga nije glava zaboljela na 150h zamijenio lanac,i sad vozi g30 520d auto koji me odusevio i sa kojim definitivno mislim da bmw prekida tradiciju auto industrine sa autima kojima je zivotni vijek 3-4godine
Na golf 5 je trap po tocku jedna viljuska koja ima 2 silent bloka i jabucicu tako da tu nema sto da crkne

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
19 hours ago, njegovawisost said:

Nzm, pun je You Tube ju tjubera koji imaju milionske preglede i koji govore kako je BMW postao dosta nepouzdan. Mom ocu se na traktoru Golfu 5 koga vozi preko makadama oko 500km godisnje vec 6-7 godina (najgore dzombe) trap nije mrdnuo. Na BMW ne znam nikog ko ga iole odrzava  da nije dirao trap. Ostale gremline necu pominjati, s ovog foruma, previse ih je. Pricamo naravno o kolima koja su ko zna koliko presla. Barem je taj lanac bio vecan i neunistiv sto druga auta nisu imala i morali su da ga stave ko od bicikla.

Slabo tera ćale

Link to post
Share on other sites
8 hours ago, geralt said:

Skrolao sam bmw nino objave do decembra, samo 2 puknuta lanca i to oba sa 3.0 motora :)

Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока
 

Samo 2 u gradu od 100k stanovnika? :D Nema veze, prezvakali smo, ko uzme N47/N57 da odmah zameni lanac i to je to.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...