Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Style 135 stoji na svakom dobro. :)

 

Zasto je poslednja fotka mutna i pikselizovana ? 

Link to post
Share on other sites
7 hours ago, Zeljkamp said:

Style 135 stoji na svakom dobro. :)

 

Zasto je poslednja fotka mutna i pikselizovana ? 

"Cropovana je dosta", nije mi toliko strašno delovala na telefonu :/

A na style 135 balim još pre nego što sam kupio e46icu :D Spoznao sam prvo koju ću felnu da kupim, a onda i auto :) 

Prvi utisci sa ovim gumama (za sada skromnih 300 km) su odlični. Ne znam koliko se brzo troše, ali što se "performansi" tiče, topla preporuka. Jedino što lepo i koštaju (ali manje više kao i svaka 17").

Link to post
Share on other sites

Ali je jeftinija od 18 i 19... :D:D:D

135 je po meni jedna od najljepših felgi, teško da joj neka može parirati i najljepše stoji na E46. Ekstra stoji i na E60, ali mi je ipak ljepša na E46. Ipak, mišljenje je kao i dupe - svako ga ima, a o ukusima se ne raspravlja (ja bih rekao da je rasprava uzaludna, ali da može da se priča, može do prekosutra).

Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, castor said:

Ali je jeftinija od 18 i 19... :D:D:D

To je za mene već neplativo :D 

A i za auto koje se rabi svaki dan po 150-200km, nervozno mi deluje 18". I ova 17" je stavljena više zbog estetike (da ne vidi moja žena samo) :D:D:D:D:D

Mada, auto jeste osetno "stabilniji" u krivinama, i nekako mi daje osećaj sigurnosti (kapiram lažne, jer fizku ne možeš prevariti). To je inače primetna razlika i između e36 i e46.

Link to post
Share on other sites

Ne vjerujem da je lažna, jer sa povećanjem prečnika ide i povećanje širine, a smanjenje visine gume, što povećava krutost i smanjuje uvijanje (ali i amortizaciju), što dalje treba da poveća stabilnost.

Link to post
Share on other sites
15 hours ago, Desmo said:

Dobra guma, mislim da su kod mene iste. Ja sam ih prosle godine platio oko 90e po komadu

ps, lep e36 :D

Tu su negde i sada. Oko 12000 je u Kemoimpexu sa popustom. Ja sam za sada zadovoljan. 

Hvala za e36, maze  je i pazen ?

 

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
On 9.4.2017. at 7:20 PM, smg said:

Prvi servis (otkako je kod nas - inače Bogte pitaj koji mu je po redu za njegovoga života :D ).

Koknuo sam mu Shell-ovo ulje 10w-40 (neko Hellix). I napokon zamenio termostate (lepo su osmislili da mora 300 čuda da se skine da bi se to izmenilo). Nakon toga sam se poigrao sa farovima, cob AE (relativno se lako stavljaju). Povezao sam ih na poziciju.

76C3EEB9-3D8B-4D7B-9C47-D6759159A908.jpg

 

 

 

 

Gde si pazario Behr termostat?

Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, lajsna said:

 

Gde si pazario Behr termostat?

Ja sam ga pazario preko drugara (tj on ga nabavlja od nekud - rekao mi je on, imam negde i račun ali sam stvarno zaboravio). Preko njega sam nabavio sve delove za taj servis (iskreno me mrzelo da se cimam, drugar već neko vreme naručuje ulje i filtere <zaboravih ime odakle> pa sam se iskoristio o njegovu dobru volju da mi pomogne :) ). Pustio sam mu poruku, pa kada mi se javi, javiću ti.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Vidim i da su ovi iz Photobucket-a poludeli ... moraću da promenim sajt za share-ovanje slika ...

 

Elem, ponovio sam se sa mlazimedijom, za sada super radi. Doduše nisam imao vremena da je istestiram skroz ...

Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, Uzicanin said:

Koliko sam procitao photobucket ce se naplacivati sada, mislim da je nekih 300$... Stare slike ce ostati, al da bi se delile po forumima mora da se pretplati 

Video sam, $300 ... budale :D Ja reko 20 - 30 godišnje pa i da dam ...

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Kako me je Photobucket kulturno najurio ... moraću ponovo da uploadujem slike na imageshack :) dok me i oni ne najure.

Elem, posle 6 meseci i 20.000 km, traktorče se i dalje okreće.

Nemam nekih vidljivih problema i osim dva servisa i zamene prednjih diskova, nisam radio ništa na njemu. 

Od radova koji me još uvek čekaju je taj prokleti desni prozor, za kog nikako da odvojim vreme. I stabilizator balans štangle ... pomalo se već čuje da lupka.

I za kraj, jedan testić kačenja slika sa novog "provajdera"

 

Zi1wmd.jpg

 

Link to post
Share on other sites