Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jedno prikladno iznenadjenje od zene dok sam bio na terenu [emoji6]
IMG_2948.jpg
IMG_2950.jpg
IMG_2955.jpg
IMG_2952.jpg
IMG_2953.jpg
IMG_2947.jpg
IMG_2951.jpg
IMG_2946.jpg
IMG_2957.jpg
IMG_2942.jpg
 
Tako i meni moja uzela volan Mov, od tad smo ponovo u ljubavi hahahaha

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
1 minute ago, NikNS said:

Tako i meni moja uzela volan Mov, od tad smo ponovo u ljubavi hahahah
 

Cuvaj zenu koja podnosi ovu boles' ;)

 

Prvo je uzela volan (pre x-y meseci), a onda je sa Storellijem dogovorila prosle nedelje da se presvuce volan i rucica :). Ko se cimao sa Storellijem, zna kako izgleda uloviti ga da se zavrsi nesto za nedelju dana :D

 

Link to post
Share on other sites
Cuvaj zenu koja podnosi ovu boles' [emoji6]
 
Prvo je uzela volan (pre x-y meseci), a onda je sa Storellijem dogovorila prosle nedelje da se presvuce volan i rucica [emoji4]. Ko se cimao sa Storellijem, zna kako izgleda uloviti ga da se zavrsi nesto za nedelju dana [emoji3]
 
Sve znam [emoji23][emoji23] Ja kad pozovem za neki deo nekog sa oglasa pa me otrese ono zesce jer su mrcine uglavnom dam njoj da pozove za 2 minuta i slike i sve buraz reseno [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 5 months later...

I dalje se vozika ... doslo par stvari na zamnu pa ce malo parica da potrosi :)

Stigla remenica radilice za zamenu, prokapao mi hladnjak negde (pa ce i on na zamenu), zadnje kocnice, pk kaisevi (kad je to, onda cemo i sve rolere i spanere) i remenicu alternatora. 

Elem, jel ima neko preporuku za remenicu radilice? Takodje, cuo sam price za "plivajucu" remenicu alternatora, gde to ima da se poruci? Jel stavljao to neko? 

Hvala unapred.

Link to post
Share on other sites

Drugari, treba mi preporuka gde moze remont kardana i balansiranje da se uradi povoljno. 
 

i kao alternativa, gde mogu da nadjem polovan a da je pristojan. Tj koga mozete da preporucite od ljudi sa otpada (osim Mirka Fabrija, covek je maks korektan ali sam ga zvao, nema nazalost). 
 

Hvala unapred. 

Link to post
Share on other sites
34 minutes ago, smg said:

Drugari, treba mi preporuka gde moze remont kardana i balansiranje da se uradi povoljno. 
 

i kao alternativa, gde mogu da nadjem polovan a da je pristojan. Tj koga mozete da preporucite od ljudi sa otpada (osim Mirka Fabrija, covek je maks korektan ali sam ga zvao, nema nazalost). 
 

Hvala unapred. 

Boban Ristovski iz Kačareva

Link to post
Share on other sites
55 minutes ago, Sale-Sombor said:

Boban Ristovski iz Kačareva

Imas li kontakt? Nekada je bio na forumu ali je nestao. Kupovoa sam od njega nesto bio za e36 i bio je korektan tada. Hvala ;) 

57 minutes ago, pesimista said:

Meni su prvi na spisku za polovne delove Mirko

i Dušan:
https://www.polovniautomobili.com/oglasivac/435622

Hvala brt ;) 

Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Nismo said:

Skini kardan bilo gde i posalji u Univerzal, ljudi su bogovi za vratila.

Cimao sam ove iz Srbobrana, traze 20k za "remont" i balansiranje. Jel imas kontakt od Univerzala? 

Mislim, ne zalim se toliko za 20k, ali mi na prvu loptu deluje puno para za tako nesto, pa gledam koje su mi opcije. 

Link to post
Share on other sites