Recommended Posts

Kada natocim pun rezervoar na kocki, curka mi po malo. Cim se malo spusti nivo na recimo 30/35 litara sve bude ok. 

Nabavio sam drugi rezerovar koji cu ostaviti u stek i kasnije zameniti.

Zanima me sledece, odnosno da li neko ima iskustva: Gde obicno procuri? Da li na onoj gornjim ivicama, gde je sastav sa gornjim delom rezervoara. Ako je tu, da li bi bilo pozeljno da malo pojacam ovaj drugi rezervoar, nekim gitom ili tecnim metalom i udarim neku zastitu, za svaki slucaj? 

 

Link to post
Share on other sites

Obicno curi na plovku, pa ga sliva sa desne strane, tako je bilo bar kod mene, popeglao malo lim gde se uvrce plovak da bolje dihtuje i problem resen

 

Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

 

 

Link to post
Share on other sites
On 4/8/2017 at 1:10 PM, 324d said:

Obicno curi na plovku, pa ga sliva sa desne strane, tako je bilo bar kod mene, popeglao malo lim gde se uvrce plovak da bolje dihtuje i problem resen

 

Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

 

 

Skinuo sam danas zadnju klupu i onaj crni poklopac preko plovka/pumpe. Nema nikakvih tragova benzina. Definitvno je probilo negde nize. 

Link to post
Share on other sites

Meni se desavalo tu da pusti u voznji dok se ljulja gorivo zapljuskuje oko plovka i curi, provalio sam tako sto sam ga parkirao u desni kanal i pod rucnom ga ljuljao napred nazad...

 

Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

 

 

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, 324d said:

Meni se desavalo tu da pusti u voznji dok se ljulja gorivo zapljuskuje oko plovka i curi, provalio sam tako sto sam ga parkirao u desni kanal i pod rucnom ga ljuljao napred nazad...

 

Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

 

 

Curka mi kada stoji na uzbrdici ili ravno. Kada stoji na nizbrdici, ne curi.  Ne znam za voznju. 

Oko plovka sam proverio. Nema tragova benzina. Samo prasina.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ja sam resio problem sa rezervarom. Uzeo sam drugi , koji sam pre montaze dodatno premazao i zastitio. Moj je istrulio oko one ulazne cevi, i tu je se slivao benzin.

Link to post
Share on other sites