Recommended Posts

Pozdrav ljudi javio mi se prvi problem sa autom. Naime pre mozda mesec dana sam radio komplet zastitu patosa(zakacio ga dobro par puta) i posle te zastite dan ili dva mi se pri paljenu ne ugase abs asc i rucna sija crveno i to je bilo taj dan posle podne kad sam upalio pogasio je sve. Al zato je posle par dana poceo da ne gasi lampice i to je tako bilo par dana mozda i 15ak. I posle je sve uredno odjednom pogasio i do danas radio normalno da bi danas opet pri paljenju ostavio abs asc i rucnu upaljeno i brzinomer neradi pa proradi da na trenutak itd. Pa se desi da radi brzinomer posle paljenja al ne gasi lampice...jeste opsirno al ibg. Dok neodem na dijagnostiku sta li mu moze biti??? Pozdrav i hvala unapred 

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

zna senzor da zatupi, od prljavstine ili gubi kontakt negdje...to ti je za te lampice(imam isti problem) . A sto se tice brzinomjera to moguce da je modul abs/asc pri kraju, on kad crkne nece ti raditi nikako brzinomjer.

Link to post
Share on other sites

Moguce da ti je upalo nesto izmedju senzora. Meni se desavalo to par puta, kada je bila jaka kisa, i bas pre neki dan po lepom vremenu. Upalio je lampice, i posle gasenja i ponovnog paljenja ih je pogasio.. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...