Recommended Posts

Pozdrav momci mladi dobri :)

 

Ugrabih malo vremena da izbacim koju sliku novog vozila. U pitanju je e46 316i.

 

Godiste: Jun 2001.

Boja: Steel blue

Motor: m43b19tu, 105ks

Oprema: digitalna klima, BMW business CD + Harman Kardon (12 zvucnika + 2 subwoofera + HK pojacalo), naslon za ruku, 4 el .podizaca, el. podesavanje retrovizora, M volan

 

Nije neka ljuta guja pa sam prebacio sekvent plin iz kocke u e46, jos 2 godine garancije, potrosnjom i ponasanjem prezadovoljan. U kocku ce nesto jace ali otom potom. Da ne duzim, ono sto sam trazio, nasao sam, da je stock, da niko nije oko njega petljao i prepravljao. Ima dosta planova oko spoljasnjeg izgleda, ali polako. Ima ogrebotina, uvalica od raznih cukanja, ponesto je i farbano ali dovesce se sve u red jednog dana. Eto...

 

14b2p8o.jpg

 

2eply7n.jpg

 

33csy1e.jpg

 

fnwx9t.jpg

 

ou5n5j.jpg

 

ruwv8l.jpg

 

2wovksl.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bas fino izgleda, ozvucenje perverzija.. I boja mu bas onako, lepo stoji. :D Ali ipak najvise overavam na tvoju kockicu. Tebra, imas karton vinjaka od mene ako ikad dolazis u Krusevac!

 

Zdravo da te sluzi autic.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
52 minutes ago, smg said:

Kako si radio maske? Sada kada vidim kako mu stoji (na istoj boji kao moj), nekako se dvoumim da uradim i ja to :D 

http://www.ebay.de/itm/NIEREN-GRILL-KUHLERGRILL-fur-BMW-E46-02-05-LIMO-TOURING-DOPPELSTEG-SCHWARZ-/252878802296?fits=Make%3ABMW|Platform%3AE46&hash=item3ae0c04d78:g:kK4AAOSwzqFY9wwb

Link to post
Share on other sites
23 hours ago, shonebg said:

Wow, odlican volan! Gde si nasao tako dobro ocuvan, ja vec duze vreme trazim da zamenim na mom, ali po oglasima svi traze grdne pare za neke odvratne primerke.

 

...kod jednog prijatelja, on uzeo e46 touring da proda u djelove, a ja donio moj volan i uzeo ovaj :-) 

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Super sedista.

Kada sam kod sebe namestio kadice imao sam osecaj kao da auto vise nije isti.Isti slucaj i kada sam sa ovog volana presao na M-ov.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites