Recommended Posts

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Na kraju ce da bude ///M + LCI :)

Divan auto, bas divan! Drago mi je sto uzivas u njemu svaki dan.

Kazi mi, molim te, da li mu je lip origigi ili varijanta iz kopije? Izgleda mi odlicno, a pikirao sam da ucuckam sebi.

Link to post
Share on other sites

Pozdrav, obzirom da radim na slicnom projektu, samo dosta sporije posto sam sredjivao mehaniku pa sad se beru pare za ovako neke sitnice. Ono glavno sto mene zanima jeste koliko para kostaju ove kadice da se nadju, ili koliko mogu izaci prednja i zadnja sedista takva ja imam crni stof ali bih ubacio i crnu kombinovanu kozu ili bilo kako samo da je kadica, da prilikom krivine ne zuljam bubreg na naslone u vratima i ovamo za ruku hahah. Ako neko okvorino zna cenu neka mi javi, hvala unapred!

Link to post
Share on other sites

Stof kadice mozes ako dobro potrazis da nadjes za 150e u pristojnom stanju, kombinovanu kozu za 250-300e, a alkantaru za 250-400e. (kompletno sa tapacirima)

E sad su tu detalji, da li treba neko sredjivanje, da li su sa grejacima ili bez, da je ispravan senzor prisutnosti suvozaca, da li su mehanicka ili el. podesiva, itd. itd.

Link to post
Share on other sites

Hvala puno, evo sad sam zvao coveka daje prednje kadice mehanicke i zadnju klupu sa tapacirima 250e doduse kaze da treba reparirati kozu napred, ali meni se koza ne uzima, pre bih stof uzeo samo da ne ispadam iz sedista vise.

Link to post
Share on other sites
8 hours ago, smg said:

Na kraju ce da bude ///M + LCI :)

Divan auto, bas divan! Drago mi je sto uzivas u njemu svaki dan.

Kazi mi, molim te, da li mu je lip origigi ili varijanta iz kopije? Izgleda mi odlicno, a pikirao sam da ucuckam sebi.

Lip je kopija, mada sam ga malo doradio jer je ostrih ivica...naravno, kad mi iskoci nedje stavicu original :-)

Ofarbacu i njega u boju auta, kad ugrabim vremena..

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
On 6/6/2018 at 8:32 PM, DangaraBMW said:

Namontiran zadnji m-tech branik i lip na gepeku, sledece u planu su stopovi od restylinga, izduv, m-tech pragovi, felne 18" style 94 ali ih je tesko naci...eto..

IMG_20180606_192841.jpg

Razmisli o LED stopovina, ja ozbiljno razmisljam. ?

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Tako sam i ja prosao prosle godine, tad sam odustao od M zadnjeg branika... Previse svi gledaju mobilni i ne prate saobracaj, nek si ti nama dobro i da je sve u redu. :)

Link to post
Share on other sites