Recommended Posts

Mislim da ti je to jako pametan potez, evo posle 600km nocne voznje sa halogenim farovima sam skontao da cim dodjem kuci ubacujem xenone jer ovo je zivo mucenje

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja evo na godisnjem na odmoru vozio nocu dugo oslepeo tj vidim al nije to to. Uzmem tastov auto do prodavnice navece njemu samo desni far radi na autu koji je xenon bukvalno sam vise video nego sa moja dva... tolko o tome. Cim dodjem u NS idu xenon farovi bez razmisljanja [emoji1787]

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja sam batalio xenone. kupio sam ac balaste tj set 35w za 30e i 3x sam vracao i na kraju odustao od njih. Prvi put mi poceo dimiti balast i crko nakon 15min. Drugi put zamenili taj balast i poceo da treperi tj sijalica i batalio sam to a ne daje mi se 80e za xenone....

Link to post
Share on other sites

Ja samo oem farove sa balastima nameravam da ugradim. 150e mi set a kineska varijanta projektora i balasta izadje 95e. A svi znamo ne gori nista bolje od kineskog ksenona haha

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, NikNS said:

Ja samo oem farove sa balastima nameravam da ugradim. 150e mi set a kineska varijanta projektora i balasta izadje 95e. A svi znamo ne gori nista bolje od kineskog ksenona haha
 

Ja na e36 imam "kineske" (doduse malo kvalitetnije) i kopije morimoto projektore, i sta znam, zadovoljan sam. Bas lepo svetle, tacnije ne primetim neku razliku u odnosu na fabricke (uzeo sam istu "toplinu" svetla).

Verujem da i medju kinezima ima razlike ... Rade mi vec punih 5+ godina ... 

Link to post
Share on other sites

Evo polako krecem estetiku na mom jer sam mehaniku zavrsio i idem ka ovom izgledu. Bas mi se svidja sto je ovako ispao tvoj prefacelift jer onih faceliftova ima malo more ovi postaju bas retki. Autic ti je bombonica. [emoji4]

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
10 minutes ago, DangaraBMW said:

Xaxax, ko se zime boji jos 😄

Ista stvar ista zelja, imam sedista sa grejacima, ali nemam instalaciju kao ni prekidace, jel elektricar sposoban to da uspesno spakuje i ako nije tajna koliko kosta tako nesto odraditi. Pisi u PM ako ti vise odgovoara. Hvala unapred bato

Link to post
Share on other sites
15 minutes ago, NikNS said:

Ista stvar ista zelja, imam sedista sa grejacima, ali nemam instalaciju kao ni prekidace, jel elektricar sposoban to da uspesno spakuje i ako nije tajna koliko kosta tako nesto odraditi. Pisi u PM ako ti vise odgovoara. Hvala unapred bato

Imam ja ko moze da ti spakuje sve, pa ako te zanima javi se

Link to post
Share on other sites
Just now, Sale-Sombor said:

Imam ja ko moze da ti spakuje sve, pa ako te zanima javi se

Pun ti je inbox pa ne mogu da te dobijem tako svakako da me zanima, mozes  li mi poslati na viber ili whatsapp broj od coveka i odakle je da resavam to pre zime. 0692009168 hvala unapred! :)

Link to post
Share on other sites