Recommended Posts

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kontam da te jako nerviralo dok nisi iskopao, a pozudano znam kolko je nemoguca misija naci to za njih :D svaka cast za trud bato :) sad preko zime samo vozi i uzivaj ne diraj nista :D

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, StunterSM said:

Skoro dzabe 400e par 🤦🏻‍♂️
Za e92 sam placao 30e komad u orginalu skoro. Uzas

Dobro da si mi rekao jos samo da nadjem jastucnicu gde sam zaturio 400e viska :D

Link to post
Share on other sites

Ja sam za e36 pravio od dva seta obicnih (nisu isti za ///M branik i obican). Sta znam, ispalo je ok, cak sam i te "konektore" pristojno napravio (vec par godina stoji, ne mrda).

A to sto kazes, rupe se vide pa nervira :) 

Link to post
Share on other sites
On 10/29/2017 at 5:55 PM, DangaraBMW said:

Stakla uzeo na Ali Express...28e cini mi se...vidjecemo koliko ce izdrzati 🙂

Može li link ako je sačuvan negde u istoriji naručivanja?

Ja bih jedno staklo menjao, a nisam dosad video da je neko zadovoljan onim što je stavljao.

Ako su ova od 28e toliko dobra da su "kao nova" posle dve godine upotrebe, to mi je dovoljno dobro.

Hvala unapred!

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, DangaraBMW said:

xaxaxaxaxa 🙂

nema sanse, lijep je i ovako 🙂

Niko ne kaze da nije lep. Ali uvek moze "lepse" :)

Boja mi je i dalje top. Auto sredjen za svaku pohvalu ;).

Link to post
Share on other sites
18 hours ago, DangaraBMW said:

Stigla i klima od restylinga 🙂

Manja je pozadi pa se lakse ubaci, proslu sam stalno morao da guram nazad..

Svidja mi se raspored dugmica, eto 🙂

crop-IMG-20191122-111536.jpg

Zaintrigirao si me malo sa ovim, kazi mi da li je dzek na dzek sve da uzmem ovo da se ne drndam kad budem pakovao multimediju :) Hvala unapred

Link to post
Share on other sites

Iskreno, za daily car nista mi vise ne treba od tih 105ks. Sto se tice e46, jos malo pa je zavrsen, ostali samo pragovi mtech2 da se ofarbaju i da se stave, lip na gepeku je zavrsen ali jos uvijek nije stavljen. Vece kocenje je u planu, ne zbog ludih brzina 🙂 vec da malo popuni ovu felnu, a i od viska glava ne boli...i to je to 🙂

Kocka ce biti u prvom planu na proljece, dosta planova ima. Tu mi nece falit' snage 🙂

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...