Recommended Posts

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Auto je fantastican...svaka cast. [emoji3] Sve je uradjeno sa puno ukusa...mislim da e46 ne moze bolje od ovoga. Sve kako treba da bude.
Jesi li stavljao neke distancere ili su samo felne sa manjim et?

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Negde sam procitao da je abs dimenzionisan za promer diska koji je fabricki na autu, bojim se da ces to da poremetis sa vecim diskovima i da ce biti gore nego pre. 

Hteo sam to da uradim nije neka investicija ali sam odustao. Pritom nema nista od 16 tockova. 

Link to post
Share on other sites

Citao sam i ja o tome, dosta...uvijek su misljenja i iskustva podijeljena, nekome sve radi kao sat a neko ima problema...a postoji samo jedan nacin da saznamo 😉

A sto se tice felni, ne planiram nista ispod 17 za zimu...

Link to post
Share on other sites

Kao i uvek cu reci presao si igricu bato moj. :) Crno nebo i folije neke ali nije ti ni nuzno. Zadrzao si clean look sto je za pohvalu. 3.0D kocnice vecina stavi celjusti i diskove i to je to, prava stvar je naci pojacivac, abs modul, creva nova i onda celjusti i diskove, samo ako preteras sa kocnicom ispadaju farovi :D Uskoro montiram taj setap pa javljam sve i slikam :)

Link to post
Share on other sites

Auto je fenomenalan, meni jedna od omiljenijih serija trojki 😀 jedino sto bi valjalo da je za nijansu jaci, mislim da sam to vec pisao 😂

Link to post
Share on other sites