Recommended Posts

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A stvarno mi ne treba nista jace u ovom autu, boli mene uvo sto je 316i...samo da lijepo izgleda, da se ne kvari, da malo trosi, da nije tranjav, prljav, neuredan.. 😉

I jos jednom, hvala svima na komentarima... 😉

 

Link to post
Share on other sites
Kako je u CG rešeno za ubacivanje jačeg motora? Znam da je u Srbiji postala noćna mora, prosto da se ne isplati jednostavno.
Kod nas je vrlo lagano ,samo da motor ima papire i na masinski fakultet od 30 do 70e sve zavrseno

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

I ja bih nešto slično uradio ali me moj majstor odgovara od toga,kaže kida trap,skraćuje vek amortima,gubi baš puno na udobnosti...ne znam,zato i hoću da se raspitam, hvala na odgovoru.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
9 hours ago, Wulelele said:

Prelep auto ❤️ De vidi da l' moze ta potvrda sa fakulteta da se uvazi ovde kod nas da ubacim motor odmah :D 

Ne moze, slicno sam pokusavao da saznam sa Bosnom al nista od toga. Previse papira. Prvo sam motor ima mnogo papira kojim uvozis i slicno, onda potvrde atesti da si ti to ugradio kako treba iako si ga doterao na tockovima i jos 100 peripetija :)  A nemas ni koga finansijski pogurati da ti to ubrza i odradi. Cak je ogroman proces u recimo 136hp dizela staviti noviji 150hp m47 a slaze se kubikaza i sve nego kw zezaju i tako. Ruke su nam vezane :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...