E91 Radio par pitanja


Recommended Posts

Pozdrav svima :)

Novi sam u bmw pogonu :D i mgou reci da mi se totalno dopada. Zanima me sljedecih par stvari . Imam iDrive i profi.navi s bluetoothom ali nemam usb prikljucak ,dali je to moguce ikako dodatno doraditi ili je relativno skup "sport"? Sta mi treba da prilikom gasenja auta radio svira sljedecih 10-15 sec i onda se ugasi? isto tako priliko otkljucavanja da mi svijetle maglenke?

Link to post
Share on other sites

Za usb ce se javiti neko ko je kompetentniji a za ostalo,sve se to moze da NCS EXPERTOM uprogramirati. Nadji nekog ko ima inpa dijagnostiku,taj bi i ncs trebao da ima i odradi se lako

 

Послато са SM-N910F уз помоћ Тапатока

 

 

Link to post
Share on other sites
18 minutes ago, baki.su said:

Za usb ce se javiti neko ko je kompetentniji a za ostalo,sve se to moze da NCS EXPERTOM uprogramirati. Nadji nekog ko ima inpa dijagnostiku,taj bi i ncs trebao da ima i odradi se lako

 

Послато са SM-N910F уз помоћ Тапатока

 

 

Hvala na brzom odgovoru :)  i jos pitanje za retrovizore da se zaklapaju s zakljucavanjem  zna li netko koliko kostaju motorici ti ili kako bar da ih trazim?

Link to post
Share on other sites

Mislim da je moguce izvesti usb prikljucak, sad da li oces kroz fioku kod suvozacevog mesta ili da ti izgleda kao fabricki pa uzmes ovu stvarcicu i zamenis sa aux ulazom koji imas http://www.ebay.de/itm/USB-AUX-IN-Schalter-USB-Kabel-Adapter-Fur-BMW-E87-E88-E90-E91-E92-E93-X5-X6-/152199332528?hash=item236fc982b0:g:C90AAOSwgZ1XqaY6
Sto se tice maglenki da svetle prilikom otkljucavanja, za to ti je najbolje da se obratis clanu foruma, vranjinu pa da ti napravi modul za to.  :) 
 

Link to post
Share on other sites
19 hours ago, Simson said:

Mislim da je moguce izvesti usb prikljucak, sad da li oces kroz fioku kod suvozacevog mesta ili da ti izgleda kao fabricki pa uzmes ovu stvarcicu i zamenis sa aux ulazom koji imas http://www.ebay.de/itm/USB-AUX-IN-Schalter-USB-Kabel-Adapter-Fur-BMW-E87-E88-E90-E91-E92-E93-X5-X6-/152199332528?hash=item236fc982b0:g:C90AAOSwgZ1XqaY6
Sto se tice maglenki da svetle prilikom otkljucavanja, za to ti je najbolje da se obratis clanu foruma, vranjinu pa da ti napravi modul za to.  :) 
 

Mislis da bi s tim "modulom" za usb moglo biti plug&play?

Link to post
Share on other sites