e46 320d cena remonta bosch pumpe


Recommended Posts

rodjak je naisao u nemackoj na perfektno ocuvan e46 320d 136ks, (auto je s polja i unutra stvarno kao nov) i kao originalnih 260000km  e sad tamo mu je vlasnik rekao da je crkla bosch pumpa i da mora da se ispita dal je elektronski ili mehanicki kvar, on mi kaze uzimaj pa stavi polovnu a u slucaju da se odlucim ipak bih uradio remont pa me zanima da li je neko konkretno radio i koja je cena i elektronskog i mehanickog remonta.. drugar je davno radio na vw tdi i kostalo ga je 250e mehanicki remont jer 1.9 tdi nema problema sa elektronikom sto je i prihvatljiva cena. Naisao sam na par sumanutih cifri od oko 600 e pa jel to u pitanju majstorski spin kao vozis bmw bato imas i da platis (a to sto je bmw iz 2001 to nikom nista :D i sta ako vozim fokusa ili vektru oni imaju iste bosch pumpe da li bi cena bila manja >:() ili je stvarno toliki trosak.. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ovaj drugar sto sam uzeo od njega auto, odrzavao kod njih. Nije se zalio ,tako da su verovatno ok :D. Ne znam samo sa cenama kakvi su,u odnosu na neke druge servise B|

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...
  • 2 months later...

ja mogu preporučit Iliju Burina iz Šapca, prije svega pošten majstor, mogao me hladno uzet za 500€ na kraju mi naplatio 200€ jer kako je rekao nije trebalo radit citav remont. Problem riješen taj BMW odavno nije kod mene al i dalje se vozi bez problema.

Link to post
Share on other sites