Recommended Posts

Mislim da grijesis. Postoje razlike u paketima. Ne znam za Srbiju ili neke druge zemlje, ali ovo je Luxury paket sa biznis edition opcijama koje su tad bile u Holandiji. Uopste se ne radi o stednji iako to tebi mozda lici. Auto je kupljeno kod BMW dilera i imao je jednog vlasnika prije mene. Najvjerovatnije je bio na lizing neke firme. Na meni je samo bilo da znam koliki mi je budzet i sta hocu da auto ima jer kupujem polovni.

Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sto se sjedista tice ja sam jako zadovoljan. Nikad nisam odmornije isao na odmor. Kako u Srbiju tako i na more u Hrvatsku. Sto se mene tice ok su. Automat mi je takodje bio na listi, ali kad sam ovaj vidio momentalno sam se zacopao i prekrizio automat. Slijedeci ce definitivno biti sa automatom i bice 4 serija gran coupe.

Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Danas sam kupio ovaj Ford Ka Titanium X iz 2010 godine. Bice koriscen kao drugo auto u porodici, a i sin uskoro polaze pa da ima da se vozika i uci. Inace nisam neki obozavalac Ford auta, ali ovaj bas fino ide i ima nekog smeka.

820ece872c8e4f9d06e95003080d1115.jpgf9d428295d8e7023c5352415766346e8.jpg

Link to post
Share on other sites
56 minutes ago, marko13 said:

Sto? pa nije mu kupio Alfu :D

Alfa je pravi auto za zaljubljenike u kola. Posto ne vidim drugi razlog zasto bi neko prolazio kroz to iskustvo a da nije neka ljubav po sredi :)

Link to post
Share on other sites
7 hours ago, smg said:

Alfa je pravi auto za zaljubljenike u kola. Posto ne vidim drugi razlog zasto bi neko prolazio kroz to iskustvo a da nije neka ljubav po sredi :)

Iskustvo je za svaki auto isto kada ti uvale krš. Sad, da li je noviji ili stariji, ili skuplji ili jeftiniji dijelovi - jbga, kako se kome zalomi. Ista stvar i sa majstorima...

Link to post
Share on other sites
16 hours ago, glengeglach said:

Bolje da se uci na ovom Fordu nego na mom BMW. A i sta mu fali? Ka sa svim opcijama. Bitno da ide i da nije skup.

U svakom slucaju drasticno bolji auto od onih na kojima je nas vecina ucila da vozi :). Nista mu nece faliti :) 

Link to post
Share on other sites
21 hours ago, castor said:

Iskustvo je za svaki auto isto kada ti uvale krš. Sad, da li je noviji ili stariji, ili skuplji ili jeftiniji dijelovi - jbga, kako se kome zalomi. Ista stvar i sa majstorima...

+1

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...