Recommended Posts

Evo ga moj "prvi" BMW i kako sam cuo kad jednom imas BMW uvjek ces imati BMW. Moram reci da sam pozitivno iznenadjen ovim autom. Kako voznjom tako i vrhunskim kvalitetom izrade interijera.

 

Radi se o 320i Luxury Line sto znaci da je u paketu Dakota koza, 18" M feluge sa Pirelli Cinturato P7 Runflat gumama, xenon i business professional navigacija. Trenutno imam NBT Next Europe 2016-1 mape, ali sam vec skinuo NBT Next Europe 2017-1 pa cu staviti kad mi se bude dalo. Aj sad da ne drveljim puno. Slike govore vise od rijeci.d5235b91293f6f4e91956f56cf8a8808.jpg2c0b60f07e56db60b1f54db6ecc637de.jpg902193bcea13999f14b94ed2b09601f9.jpg

 

Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk

 

 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

Sad vidim i pitanje o motoru. Nesto cudno radi ovaj tapatalk na 4umu. Ja sam motorom jako zadovoljan, ali moram priznati da i nemam neku referentu jer su mi prosla auta bila puno slabija sto se motora tice.

 

 

Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Odlican 5 ?

4 hours ago, Delija said:

BTW, i moj svetlo plavi (Estoril Blue) je jedva par dana cist i to u garazi... :-/

Estorilblau je najjaca boja za BMW ikada ??

Link to post
Share on other sites

Bio u Srbiji i vratio se nazad. Presao 4k kilometara. Voznja jednom rijecju "savrsenstvo". Slijedeca duza voznja je u julu, Holandija -> Pula, HR.

 

Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
4 minutes ago, Djomla said:

Hoće da kaže da uzmeš pravi fotoaparat ili dobar mobilni telefon sa dobrom kamerom,pa da ga slikaš.

Neke slike su sa S8+, a neke sa S7. Mislim da je to to sto se tice telefona....mozda je i zato sto ih kacim preko telefona na tapatalk pa ispadnu drugacije nego sto bi trebale biti. Drugi put cu ih uploadovati na imageshack ili tako nesto... 

Link to post
Share on other sites