Recommended Posts

Uplatih online prosireni paket clanstva u AMSS. Maleri na putu su moguci, ide sezona letovanja a oni pruzaju izvestan vid pomoci i u inostranstvu... Tu je i besplatna slep sluzba na teritoriji Srbije do 140 km (verovatno je to realnih 70 jer slep sluzba naplacuje kilometrazu u oba pravca. Dolazak i povratak) i druge povoljnosti.

Da li sve to ima smisla? Na NET-u vidim da su neki prezadovoljni uslugom, a neki nisu uopste. Ima li neko ovde iskustva sa ispunjavanjem preuzetih obaveza AMSS prema clanovima?

Link to post
Share on other sites

Ja to uzimam svake godine,za te pare vredi. Jednom prijatelju je u Bugarskoj u sred noci izletela kamionska guma ispred dzipa.Presao je preko nje i sleteo u neki jarak.Pukao karter,otpao mu desni tocak i ono napred sve standarno hladnjak vezni lim branik itd,pozvao sluzbu,dovezla ga slepka do kuce.Bila je neka emisija na tv pre godinu dve,neki lik je imao udes (tezak) u Italiji,vise ga je kostao transport to kuce nego sto je vredeo taj auto.

Vredi samo pomisao da nisi bas sam u inostranstvu,u smislu da ne moras da se tripujes da li je pomoc na putu prava ili su neki kriminalci.(Naravno u slucaju da putujes sam sa porodicom)

Link to post
Share on other sites

To je najboljih ulozenih 2000 dinara za godinu dana koje mozes i da zamislis,ja placam zadnjih 5-6 godina i samo su me dva puta slepali ali su mu spasili pre dve godine u 4 ujutru na auto putu,gde god da ostanes u kvaru stizu za pola sata,najbolja je variijanta da ti ni ne zatrebaju ali imas kakvu takvu sigurnost!

Link to post
Share on other sites

Da, isplati se svakako! Takodje uplacujem svake godine zbog putovanja u inostranstvo i sigurnosti. Samo mala napomena, poziva se nas call centar, u Srbiji, dakle roaming. Nikako AMSS zemlje u kojoj se nalazite, onda se to ne racuna kao clanstvo. Samo i iskljucivo pozov nasim operaterima, a oni dalje organizuju pomoc preko njihovih saradnika u datoj zemlji. :)  

Link to post
Share on other sites

2000 dinara je stvarno simbolicna suma, ukoliko postuju ono sto pise barem sto se tice slep sluzbe, a izgleda da postuju.

 

Link to post
Share on other sites

Ja sam ih jednom zvao na dan sv Jovana (vraćao se sa slave), pukle mi obe desne gume (na rupu naravno). dosli su za wpaak min i doslepali me za dž do prvog vulkanizera. Ja sam bio zadovoljan, to je bilo pre jedno o-qp godina. od tada to stalno kupujem.

Link to post
Share on other sites
Ja uzimam to njihovo "super clanstvo" vec nekoliko godina za redom. Hvala Bogu nisam imao nikakvih problema da sam trebao da testiram. Po meni dobra stvar, a nije skupo.

 

Drug, sta spada u to super clanstvo koje su razlike i kolko kosta

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

clanstvo_pocetna.png

Dakle, za 2000 dinara imas mogucnost besplatnog slepa u zemlji do 140 km ukupnog prelaska vozila. To znaci realnih 70 km.

Link to post
Share on other sites

Ja platih preko net-u tačno 2000...

 

Послато са GT-I9300I уз помоћ Тапатока

 

 

Link to post
Share on other sites