potreban dobar auto elektricar koji radi centralna zakljucavanja e90


Recommended Posts

Problem je sledeci ,BMW E90 2007 god ne radi daljinsko zakljucavanje ni na jednom ni na drugom kljucu, znaci ni jedna komanda ne radi..

da napomenem centralno radi na dugmetu u kabini i na kljucu se zakljucava i otkljucava auto normalno..

kljucevi ne reaguju uopste..neznam da li ima veze ali da napomenem..prestalo je raditi od dana kada je poceo da mi brljavi dzoistik za upravljanje navigacijom..sam je ulazio i izlazio iz svega i onda je prestao da radi kontam kao da je napravio neki kratak spoj..odma sam proverio osigurace i nasao da je pregoreo taj za dzoistik zamenio ga i sad dzoistik radi ali daljinsko i dalje ne.. proveravao sam osigurace za centralno i ispravni su..

bio kod najbolje kljucara auto elektricara u vrscu i gledao je jedno popodne nije nasao kvar ..konta d aje problem u nekom kompijuteru kabine ali nije siguran..ako neko ima neki predlog dobro  bi mi dosao.

Link to post
Share on other sites

imas li mozda neku preporuku sta da probam da uradim?ima li neki osigurac za prijem signala sa daljinskog za antenu ili tako nesto?majstor kaze da na dijagnostici ne prikazuje nista

Link to post
Share on other sites

Resio sam problem..i to ovako..
kada mi je pobrljavio dzoistik za upravljanje navigacijom izgoremo mi je osigurac za dzoistik ,a ja posto nisam znao koj je osigurac vadio sam sve sto mi je izgledalo slicno..kada sam izvadio osigurac broj dva ubacio sam ga an mesto 1 i br 2 je ostao prazan a br 2 je za centralno tj daljinsko..sad sam tek video da je br 2 prazan i slucajno sam ubo nisam znao vise sta da radim i proradilo je..
a recite mi da li je moguce d aelektricar to ne vidi na dijagnostici?ili neznaju to?bio sam kod 3 najbolja elektricara i niko nije resio cak me jedan posavetovao da uzmem drugu antenu tj taj prijemnik komp sta je vec i kljuc novi?ja ne verujem

Link to post
Share on other sites

Eto, dok su radili peske, pa krenu od osiguraca to se nije desavalo. Sad nakace na dijagnostiku koju pri tom ne znaju valjano da koriste i eto muke. Misle ljudi ako kupe garnituru kljuceva i srafcigera i ako imaju neku dijagnostiku da su majstori. Jesu, al u k...

A zamisli da si kupio to sto ti je rekao, i da ti opet ne radi, a ne bi radilo jer je problem bio u osiguracu. 

Cale pre x godina kupi pezo 405 mi16. I odjednom stao auto. Majstori nas tripovali da mora nova pumpa za gorivo, a crko bio relej od par eura. Evo i ovde na forumu covek imao problem na 525d karavanu sa zadnjim vesanjem koje je vazdusno. Bio u ovlascenom servisu, hteli da mu deru kozu s ledja, i na kraju ustanovi uz pomoc kolege s foruma da je osigurac ili relej neki u pitanju. Slabo ima dobrih majstora, a montera koliko hoces.

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Hahahha. Super. Meni su zamenili centralnu bravu za 100 evrica. Ali stvarno su stavili novu posto se cula drugacije...

Link to post
Share on other sites