Recommended Posts

Problem klima radi ukjučuje i sve ostalo samo što mi duva jedino u šoferku a neće u noge i sredina, ne čuje se da otvara klapne uopšte. Na skeneru pokazuje 4 greške i to:

- 32(050) wrong air conditioning unit mounted

- 00(000) Fresh air / Air circulation flap motor left

- 01(001) Fresh air / Air circulation flap motor right

- 02(002) Air distribution motor

Da li neko ima neku pametnu ideju šta bi moglo da bude............................

Link to post
Share on other sites

Pa šta sad kako je vratiti na normalan rad bilo sa manuelnom konzolom ili sa digitalnom šta treba uraditi i da li neko zna broj digitalne konzole koja odgovara za moj auto.......................

Link to post
Share on other sites

Rešen problem pukla jedna žica na onom najmanjem džekiću što ide u konzolu klime, mali pljosnati sa tri žice pukla crna ubacio je u džek vratio u konzolu i radi kao nova. A što se tiče digitalne probao sam tri različita modela i nijedan neće da funkicioniše ne rade sve komande i izbacuje grške. Ne znam tačan model koji bi odgovarao za moj auto, a ako nekog zanima imam sada dva modela koja sam kupio i ne odgovaraju mi pa bih da ih zamenim za odgovarajući ili da ih prodam.Broj prve je: 64118384124  i druge je: 64116956319

Link to post
Share on other sites

Uzmi jos neku jedinicu digitalne mozda ti proradi.. Drugar lepo ti ljudi napisali, ako ti je bila manuelna, a po svemu bila je, uzmes manuelne komande stavis i radice . Ili raskupusaj tablu, ubaci motorcice i proradice ti i te sto imas :) 

Link to post
Share on other sites
Quote

Očito se ne razumemo problem je bio zato što je pukla jedna žica a ne konzola, zalemio sam žicu i sada super. I na mom autu postoje motorčići koji pokreću klapne i klima je automatska samo nema digitalni displej. Kada stavim digitalni displej radi otvara klapne i motorčići sve samo što pomeša komande. Treba samo naći odgovarajući displej od istog modela auta i nema problema......................................

 

Link to post
Share on other sites

Nema dugme auto, ali auo ima motorčiće i elektronske klapne koje čujem kako zuje kada se otvaraju i zatvaraju. Nisu sajle u pitanju i klsična mehanika. A kada stavim digitalnu konzolu radi sve samo neće da duva u noge, znači uključuje kompresor, grejač, menja brzinu temperaturu samo neće da duva u noge. Kada podesim da duva u noge onda neće ili šoferka ili sredina, moguće da treba da se kodira ili već šta ja znam zato sam i pitao da li je neko uspeo da podesi sve................................

Link to post
Share on other sites

Bravo konačno pravo razmišljanje, zato sam i pitao da li neko zna ili ima možda model kao moj da bih znao koji kataloški broj konzole ide.....................

Link to post
Share on other sites