Recommended Posts

  • Replies 581
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sve je do guma....ovo sa Kickom je smesno:)

Ja sam ovaj zadnji sneg docekao sa letnjim gumama, mislio sam da nece vise biti sneg, pa sam pocetkom februara promenio ceo set....kakav zajeb!

Iako imam skoro nove i ekstra gume, one su ipak letnje.....sa onim Winterama na celicnim felnama sam bio siguran i u sebe i u auto, pa sam mogao da se zezam gde oces i kad oces, a sa ovim letnjim - cvrc! Sva sreca prodje sneg, inace bi bilo svasta....

Zato savet: zajebite ulaganje u ksenone, spojlere,volane.......obezbedite prvo odgovarajuce gume, po mogucstvu nove, ili bar da nisu stare

P.S. Kako hvataju zimske gume lepo se vidi u onom klipu sto sam okacio u `zimskim carolijama`, narocito kad iz rikverca okrecem auto i polazim napred....hvataju kao da je mokro, a ne sneg i led

Link to post
Share on other sites
Zato savet: zajebite ulaganje u ksenone, spojlere,volane.......obezbedite prvo odgovarajuce gume, po mogucstvu nove, ili bar da nisu stare

aaaaaaa zato si ti skinuo xenone a? :lol:

trebale zimske gume haha

Link to post
Share on other sites

Ova Ti je dobra. Nego ljudi skup u nedelju, na starom mestu. Bice i podela nalepnica za soferke ///bmwclubserbia.com///. Malopre me zvao tip sto radi sutra idem da ih podignem posle 12,00. Tako ko ne dodje... dobice da ne kazem sta.

Link to post
Share on other sites

Videcemo, videcemo... Uradio sam nalepnice sa adresom kluba, danas cete videti i posle porudzbe...

Link to post
Share on other sites

Rekli ste da se prepravi, dao sam Gagiju uzorak, jer je rekao da moze da ih stampa u firmi. Od tada mi se nije javljao.

Link to post
Share on other sites

Evo me...nisam bio kuci par dana!!!! Nalepnice mogu da se odrade i mislim da je sve vec spremno,trebam samo da odem i da prekontolisem kako je ispalo pa da ih pustimo u izradu!!! A da...trebam i da pokupim od druga transfer foliju ali ona je nezavisna od same nalepnice.Nadam se da cu stici sutra da to zavrsim i donesem u nedelju ako ne onda ponedeljek utorak,u glavnom nema brige!!!! :lol::);)

Link to post
Share on other sites

Nocas ili sutra cu odraditi 10-ak nalepnica pa kada ih u nedelju izlepimo na aute postavicemo slike.Nema svrhe postavljati samu nalepnicu jer onda nema prave predstave kako to izgleda...

Link to post
Share on other sites