Recommended Posts

  • Replies 581
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Bilo je juce 02.01.2011. godine, Bili su Milan M3, Novica M3, Toma 520i, Daxa 320d, Damir 520i, Marko 318is i ja. U principu svake nedelje na eko pumpi, ali kada su praznici ne okupljamo se. Budi u toku da se vidimo ili pozovi nedeljom 062235522 Ivan, i javljam ima li skupa ili ne.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
' date='21 February 2011 - 12:24 AM' timestamp='1298243488' post='147373']

Bilo nas 10ak na danasnjem skupu i mislim da je bas potrajao :) od 14h do 19h :) ali i dalje nismo resili problem registracije :D

Ko je bio, znace na koga se ovo odnosilo :dance3: :dance3: :dance3: Pozdrav za njega i njegov e34 v8 :e30:

Link to post
Share on other sites

Nije valjda da do 19h niste uspeli da resite taj problem, ja bio siguran da znate resenje pa otiso ranije... :pleasantry:

Ti si pobegao iz meni poznatih razloga, nisi uspeo vise da se suzdrzavas na moje opaske i na moje zajebancije onako sa strane a na racun registracije . :prankster2: :rolleyes:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

jer svake nedelje kod elektronsle u 17.00h ili samo kada se najavi okupljanje ???

Vidi se da nisi bio odavno. Eko pumpa nedelja 13,30 casova. Svake nedelje, bez najave.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

uskoro cu i ja da vam se pridruzim,cim skockam neku kockicu od ovih silnih delova koje imam :)

Link to post
Share on other sites