Recommended Posts

Ja sam gledao taj klip više puta, a izgledao je kao da Srba stoji u mestu, Milan pored njega prolazi sa 80 km/h.

325 je 325, ali ///M3 je ///M3. :) :P :P

Link to post
Share on other sites
  • Replies 581
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja se izvinjavam, ewo prepravke:

trenutno na stazi su Nikolaaaaa i GAGYYYYYYYYYYYYYYYYY!

A zatim sedi Nikolina dobrota, kako bi se iskupio za grehe zato sto je ostavio naseg dragog druga gagy-a! ///M vs 325i e30

Pozzz svima!

Link to post
Share on other sites

Pa Dragance...stvarno bi bilo redno da se iskupis za sve grehe,da te lepo postavimo na stub srama a ti se brani :prankster2: :D Ali oduvao me Nidza kao slinu....bilo mi vise zao da on bude najslabiji pa sam morao da izvezem nejakog 2.0 da mu mine zelja :) i naravno nisam smeo da gazim do kraja jer ako bi se slucajno omaklo da ga dobijem....pao bi u depresiju a ja to ne bih mogao da dozvolim svom prijatelju :lol: :D Ipak...slu na stranu,lupeta Nidza...ide dobro taj njegov 2.5!!!! :P :P

Link to post
Share on other sites
I naravno svima poznato! :) :P :P

sledi jos u nastavku ...

Sla, sla, :D :drinks: :drinks: :drinks: sla bo puni do 1000 obrtaja, posle 1000 ml vodke i 1000 ml RED Bull-a. Srbo Ti si car. To veče smo promenili 3-4 vrste pića, ali ništa nas nije hlelo da radi.

Počelo je kod mene na placu tastu je bio rođendan, pa prase, pa pivo, pa pivo, pa pivo.... pa pelinkovac, pa pivo, pa vodka3 i red bull itd.

Dobro je da je uopšte mogao da priča. :prankster2: :lol: :D

Link to post
Share on other sites

Nidzo, ima jedan decko sto je gledao klipove kod mene na telefon i rekao mi je da bi ti dao njegovog 750il za tvoju kocku i da mu doplatis oko 500e! hahahahahaha

Ja bih to prihvatio!

Link to post
Share on other sites
Nidzo, ima jedan decko sto je gledao klipove kod mene na telefon i rekao mi je da bi ti dao njegovog 750il za tvoju kocku i da mu doplatis oko 500e! hahahahahaha

Ja bih to prihvatio!

Za "dz" mi netreba!
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...