Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Da li je neko probao samo da fizicki zatvori egr ventil? Pravi li kakav problem ako nije i softverski odradjen? 
Neka ti iscita neko mapu I posalji emailom I odradim ti castis pivo kad me vidis [emoji23]

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Torque said:

Neka ti iscita neko mapu I posalji emailom I odradim ti castis pivo kad me vidis emoji23.png

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 

Cim ja nadjem nekoga normalnog u okolini da moze da ocita mapu ja te zovem da odradimo i remap :D

Link to post
Share on other sites
Cim ja nadjem nekoga normalnog u okolini da moze da ocita mapu ja te zovem da odradimo i remap [emoji3]
Ja sam tu ne mrdam nigde , ako nisam.na forumu uvek sa dostupan na fb stranici , viber itd itd

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Jeste nezgodno, pogotovo sto i nije bas tako ravan kraj. Ove godine sam uzeo sve 4 nove Viatti(Kama) gume, reko ds probam kad ih vec tako hvale... Po vlaznom guma mnogo losa, blago receno katastrofa, skoro svako kocenje je rizicno, po suvom tu i tamo... Po snegu odlicna, nisam ocekivao da ce biti tako dobra po snegu, sve u svemu ne bih je preporucio osim ako se ne vozi iskljucivo po snegu

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, dredger said:

Kao wintera se ponasa. Po suvom slinava, po kisi tu i tamo, po snegu dominacija. Ma samo umeren stil voznje i nema problema.

Pa da, tako nesto, to je ta klasa

U svakom slucaju cekamo lepo vreme i letnje gume, dojadi vise ova zima :D

Link to post
Share on other sites