Recommended Posts

kupio sam skoro BMW e46 320d karavan automatic,  pre par dana kada sam krenuo u neko obilazenje cuo sam tup neodredjen zvuk pod opterecenjem, ja u sali kazem bratu "radilica". na leru radi odlicno, ima snagu u voznji, miran rad, samo se cuje pod opterecenjem, i , na leru kad dam gas ne cuje se nista dok obrtaji idu u plus , tek kad vraca obrtaje cuje se isti tup zvuk kao i pod opterecenjem , ja bio ubedjen da je remenica , kad ono nije, pukla radilica

DALI JE MOGUCE, KLEO SAM SE U BMW

Link to post
Share on other sites

Kad sam skinuo pk kais i kais klime, uhvatim remenicu i cimnem napred nazad, levo desno i vidim da se sraf mrda zajedno sa remenicom, sa obzirom da je navoj u radilici, dosao sam do zakljucka ja je pukla, a sa obzirom da on ( motor ) lepo radi i lepo vuce mislim da je pukla negde izmedju lancanika i remenice.

Link to post
Share on other sites

 Jedva odvio, i kad sam skinuo cupa se sa motocanglama ona caura sto viri iz semeringa i navoj i sve krv mu j***m

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Navodno puca od zamajca to definitivno nije tacno, cuo sam da moze i od dizni tako da bih na tvom mestu proverio i dizne. Ja imam dobar primerak sa malom km ali opet postoji strepnja i da budem iskren vratio bih se na 3.0 iste sekunde kada bi malo skinuli registraciju.

Link to post
Share on other sites