Recommended Posts

Ко има Аустријску или Немачку возачку а држављанин је Србије може слободно да вози кола на српским таблицама али САМО у Србији.

Напомињем само оне особе које су на ,,привременом раду преко,, имају визу од стране државе Аустрија, Немачка итд.

Ако имаш радну визу од неке ЕУ државе тамо можеш возити кола на СРБ таблама 6 месеци до годину дана зависно од државе.

Да се може возити наше табле преко па сви би наши тамо возили а не швабске итд.

Link to post
Share on other sites

Mislim cak da je rok od sest meseci vezan za voznju sa nasom dozvolom a cim imas prijavljen boravak vise auto ne bi trebao da vozis.

18 hours ago, milosbmw85 said:

Ко има Аустријску или Немачку возачку а држављанин је Србије може слободно да вози кола на српским таблицама али САМО у Србији.

Напомињем само оне особе које су на ,,привременом раду преко,, имају визу од стране државе Аустрија, Немачка итд.

Ако имаш радну визу од неке ЕУ државе тамо можеш возити кола на СРБ таблама 6 месеци до годину дана зависно од државе.

Да се може возити наше табле преко па сви би наши тамо возили а не швабске итд.

Bas sam ovaj prvi deo imao na umu tj u takvoj sam situaciji i kola bih vozio samo dok sam dole tako da mi je nelogicno i bilo to stalno vracanje dozvole.

Link to post
Share on other sites