Recommended Posts

Jel tvoj 218ks? Takav ima sa man menjacem al nema ih mnogo. Ako menjac nema nekih problema onda je auto odlicna kombinacija sa tim motorom sobzirom da nema problem sa rdjom kao e39, a nije ogromna razlika u ceni. 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel tvoj 218ks? Takav ima sa man menjacem al nema ih mnogo. Ako menjac nema nekih problema onda je auto odlicna kombinacija sa tim motorom sobzirom da nema problem sa rdjom kao e39, a nije ogromna razlika u ceni. 
Jeste,posle 16 godina upotrebe na valjcima 213.2 konja izbacio ja ih imam oba i e60 ni po cemu nije gori auto,niti je ista skuplji za odrzavanje od e39,e60 ima pocincanu sasiju i aluminijski prednji kraj tako da sa rdjom problema nema. I iskreno da ti kazem jos se dvoumim dal da kupujem f10 finansije mi nisu problem al me strah dal ce da mi bude pouzdan kao e60 sa kojim sam skoro 100h presao da me nidje nije ostavio

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Ne znam sta bi ti rekao, f10 jeste lepsi i vise lici na bmw od e60 al to treba da bude treca-cetrvrta stvar po redu, posle isplativosti i pouzdanosti

Bas sam danas gledao cene ravenola izadje dosta jeftinije ako se uzme kanister od 20l, to ti je taman za mali servis 😂

Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Rocco77 said:

Jeste,posle 16 godina upotrebe na valjcima 213.2 konja izbacio ja ih imam oba i e60 ni po cemu nije gori auto,niti je ista skuplji za odrzavanje od e39,e60 ima pocincanu sasiju i aluminijski prednji kraj tako da sa rdjom problema nema. I iskreno da ti kazem jos se dvoumim dal da kupujem f10 finansije mi nisu problem al me strah dal ce da mi bude pouzdan kao e60 sa kojim sam skoro 100h presao da me nidje nije ostavio

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока
 

Imao sam E60 5 godina, poslije njega F10 5 godina, moje iskustvo sa oba je bilo da mi je F10 bio puno pouzdaniji od E60.

Link to post
Share on other sites
Imao sam E60 5 godina, poslije njega F10 5 godina, moje iskustvo sa oba je bilo da mi je F10 bio puno pouzdaniji od E60.
Ma ja kad sam ga kupovao zainatio sam se za e60,a svi mi govorili to se kvari uzmi audi ja nisam imao ni jedan jedini kvar na elektronici ni mehanicki bez sad 2 dizne za koje nije bmw kriv vec kvalitet nafte izgleda je ovaj moj bio neki izrod pa je odbijao da se kvari[emoji1787][emoji1787]
A za f10 sam cuo podijeljna misljenja nekome top nekome trop,drug mi je prosle nedelje uzeo najjeftini f10 sto je bio na autoscout 7000e 520d kaze mi da je bolji nego pola ovih sa oglasa sto su od 17-20.000e

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Ja se zeznuo provozao ocuhov f10 lci 3.0 dizelcinu sad mi 2.0d ko vezan za drvo, ne kazem da ne ide ali definitivno slabije i bucnije. Po meni ko vec ima za F10 da se izbaci bas je pozeljno uzeti 3.0 kao meru

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, NikNS said:

Ja se zeznuo provozao ocuhov f10 lci 3.0 dizelcinu sad mi 2.0d ko vezan za drvo, ne kazem da ne ide ali definitivno slabije i bucnije. Po meni ko vec ima za F10 da se izbaci bas je pozeljno uzeti 3.0 kao meru

Ja bas juce sa drugarom, on vozi f10 3.0d, kako lepo radi motor, milina

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

E ovako ljudi prduknuo mi ccc modul mojom krivicom,ako neko zna dje mogu da se repariraju za neku razumnu cijenu,jer cu bez muzike vozit al polovni modul 400-500e placat necu

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
Meni su trazili 350e za popravku, uzeo novu android multimediju za 200e i prezadovoljan sam kako radi[emoji4]420c30da67eca26d9c35691f265c2acc.jpg

Sent from my SM-G988B using Tapatalk


Ja sam nasao 250e za opravku,a kazi mi kakve si imao simptome ccc modula meni je 2 dana funkcionisala stim sto se svaka 2-3sata restaruje i onda samo su upaljena svijetla na dugmice i kad je ugasen auto

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Restartovanje kada se zagreje i desavalo mi se takodje ( ako se ne restartuje ) da zamrzne ekran, dzojstikom ne moze da se ide kroz meni i stane muzika, i posle nekih pola sata krene da funkcionise sve normalno.

Sent from my SM-G988B using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Odlicno legle felne. Auto ti je sve "besniji". smile.png
Koje sijalice si stavio za prstenove?

Послато са MI 8 помоћу Тапатока


Hvala brate,trudim se[emoji16]
Super, jos čepovi i to je to [emoji122]
Naruceni su sa alija

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Izmjeren auto na dragy,za svojih 17 godina starosti,213.2 konja na valjke,20" tocak od 0-100 odvozeno 7.27,402m 14.94 dalje nisam mogao testirat zbog saobracaja

 

 

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites