Nebo na autu - preporuke, misljenja.


Recommended Posts

Pozdrav ljudi.

Planiram da promenim nebo na autu jer je postojece vec dotrajalo i zrelo je za zamenu. Problem je u tome sto imam siber i hteo bih uradim kompletno crno nebo sa stubovima. Zvao sam Storelija i rekao mi je da sa siberom nece da radi, jer posle ima problema da sve vrati na mesto.

Zanima me ako je neko radio celo nebo sa siberom i da je zadovoljan sa rezultatima. Mislim na nebo sa siberom :)

Hvala unapred.

 

Link to post
Share on other sites
Pozdrav ljudi.
Planiram da promenim nebo na autu jer je postojece vec dotrajalo i zrelo je za zamenu. Problem je u tome sto imam siber i hteo bih uradim kompletno crno nebo sa stubovima. Zvao sam Storelija i rekao mi je da sa siberom nece da radi, jer posle ima problema da sve vrati na mesto.
Zanima me ako je neko radio celo nebo sa siberom i da je zadovoljan sa rezultatima. Mislim na nebo sa siberom smile.png
Hvala unapred.
 
Meni je storeli radio moje nebo sa siberom pre godinu dana u crnu boju :D i siber nije lepo vracen tj vracen je ok ali kada ga zatvaram nema onu granicu da klikne kada je zatvoren.. Ta granica je negde na pola zatvaranja i ja ne znam kako da namestim to

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
6 hours ago, FILIP-M3 said:

Meni je storeli radio moje nebo sa siberom pre godinu dana u crnu boju :D i siber nije lepo vracen tj vracen je ok ali kada ga zatvaram nema onu granicu da klikne kada je zatvoren.. Ta granica je negde na pola zatvaranja i ja ne znam kako da namestim to

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 

To je i meni rekao tj. da nije bas lako vratiti siber na mesto i da radi posle kako treba.

Kapiram da je on dobar, ali ako mu skines sve i doneses :)

Link to post
Share on other sites

Пресвуци сам,одвојиш једно поподне,два пива и све буде фул! Погледај код мене,дан данас не мрда нигде!

Link to post
Share on other sites

Па измериш,али узми више макар метар због стубова! Мислим радња се зове Дерма или тако нешто у Београду,продају баш платно за небо!

Link to post
Share on other sites

Imas po netu radnje pogledaj koja ti je najbliza reci im za sta ti treba znaju oni. I mislim da se nebo izvlaci na zadnja leva vrata

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
10 hours ago, Glisa said:

Па измериш,али узми више макар метар због стубова! Мислим радња се зове Дерма или тако нешто у Београду,продају баш платно за небо!

Ja sam uzeo u Dermi, onaj kao "sunđerasti" materijal za nebo i baš sam zadovoljan. Crne boje sam ja uzeo, odlično je ispalo.

Nebo sam radio sam, ali na tim kolima nemam šiber, pa se nisam oglašavao. Na staroj e36ici, karavančetu, sam skidao nebo i prelepio isto to koje sam skinuo, jer se odlepljivalo. Tamo sam imao šiber, i ništa se nije pojeabalo. Šiber se skida kada je zatvoren, šraf na šraf. Pošto sam radio "fabričko" nebo, nisam morao da se akam oko one "table" što se zatvara sa šiberom i oko "falca" oko otvora. Cenim da je tu akanje, i da zbog toga to majstori izbegavaju.

Naoružaj se pivom, čokoladom i strpljenjem i polako ... ja bi to probao sam. Čak i da sjebeš šiber, nisu više 100 dukata drugi polovni.

Srećno.

Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Mauro said:

@Glisa@FILIP-M3@smg Momci hvala na odgovorima. Moracu da odem do Derme i vidim za cene i sve ostalo.

Citao sam i da se obicno uzme 2 Sintelon lepka i da je sa njim najbolje raditi. @smg video i za siber i mozda je i bolje da ga ne skidam, ipak ide hladnije vreme :-)

Ništa osim sintelana, ja sam se zajebao pa uzeo neki u spreju na savet prodavca iz Derme. Odlepilo mi se na par mesta, i sada moram da radim ponovo nebo na e36ici ... tj, da ponovo zalepim (ovog puta sintelanom!) :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Kasnim sa odgovorom, sintelan lepak je najači, jer je na bazi kaučuka, a platno za nebo standardno sivo je 450/m2 

 

Link to post
Share on other sites