Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

59 minutes ago, tatkonadzeja said:

Jel rade po principu canbus sistema? Tj da li registruje kao gresku ili sve radi kako treba? Hvala unapred.

Link to post
Share on other sites
7 hours ago, NikNS said:

Jel rade po principu canbus sistema? Tj da li registruje kao gresku ili sve radi kako treba? Hvala unapred.

Sve radi kako treba, nikakvu gresku mi nije izbacio. Samo da naglasim da je ovde spojena led sijalica sa ovim plasticnim poklopcem. Neces moci da iskoristis svoj plasticni poklopac nego se sve menja

Link to post
Share on other sites

Da li neko ima da preporuci neki dobar otpad sa BMW automobilima u Beogradu?

Promenio sam kompletno nebo u automobilu, plus A, B i C stubove, pa su mi sjebali one Airbag plastike sa A stubova, pa hocu da probam da nadjem polovne.

Link to post
Share on other sites

Dobro izgleda bezobraznik, jako je tesko naci da neko prodaje samo to, a jos teze da nadjes u dobrom stanju druze, svima se odlepljuje sve, najbolje nosi svoje kod nekog tapetara da ti ih odradi kvalitetno.

Link to post
Share on other sites

Tapetar je odlicno uradio, ali kad su skidali te plastike, jedna se polomila, pa bzvz izgleda. Videcu da mozda zalepim tu plastiku. Slikacu, pa cu vam pokazati o cemu se radi.

Link to post
Share on other sites

Ako ti nije tesko da mi kazes koliko para ti je uzimao za stubove meni se place vise od mojih pa da vidim dal da prevlacim ili celo nebo crno da uzmem. Hvala unapred drug.

Link to post
Share on other sites

Presvlacio sam sve stubove i nebo i to je sa materijalom izaslo 150 evra. Uzeo sam skuplju varijantu, gde je materijal bio najtanji moguc, ali je drugacije teksture od fabrickog. Slikacu pa da bolje vidite.

Link to post
Share on other sites

Ja bih ti bio licno jako zahvalan, jer me jako zanima kako to ispadne, da ne uzimam dzabe polovno  nebo koje ce se kakav sam baksuz posle par meseci zeznuti ko moje haha, verujem da na cenu uticu materijali i slicno ali dobro, bitno je da imamo okvirno. Hvala unapred.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ostao sam vam dužan slike kako su ispali stubovi i nebo.

20181117-105506.jpg

20181117-105512.jpg

20181117-105518.jpg

20181117-105543.jpg

U suštini sam zadovoljan. Lajsne na A stubovima nisu skroz legle, zbog debljeg materijala, ali šta je tu je. 

 

Link to post
Share on other sites