Sign in to follow this  
Lemmy

Prodavnica delova Sabac

Recommended Posts

Pozdrav, potrebna mi je prodavnica Bmw delova u Sapcu. Znam da ima dosta prodavnica, ali ne znam gde da odem. Malo sam se raspitao i nisam dobio precizan odgovor. Dakle, potrebna mi je prodavnica auto delova u Sapcu. Vozim 316 1989 (kockicu). Hteo sam da zamenim zupcasti kais, spaner i kais ventilatora i svecice. Kada auto radi na leru, cuje se da skripi malo. Vodena pumpa je dobra, ne bih je menjao. Da li neko zna dobru radnju u kojoj bih mogao da kupim ove delove? Unapred hvala. 

Ako zelis originalne delove, koji su svakako i skuplji, onda u Automaterijal, Stefice Kosijer, ne znam tacno broj, tamo predkraj ulice sa desne strane kad ides prema obilaznom putu. Oni takodje rade i Febi program, koji ima takodje dobre delove po nesto nizoj ceni od originalnih. Ako ces neku bas jeftiniju varijantu, onda ti predlazem Auto Laki, takodje Stefice Kosijer , prekoputa Lidla. Za tu vrstu servisa ti kasnije preporucujem BMW Klub Šabac, BMW klinik Rašević i BMW Restauracije Zoran Bugarčić. Javi mi se u inbox ako ti trebaju enki detalji. POzz

Hvala brate, ziv bio!

47 minutes ago, Lemmy said:

Hvala brate, ziv bio!

Nema na cemu, sta god treba, tu smo. :)

Sign in to follow this