Recommended Posts

Letos provalim da mi ne radi klima tj. da ne duva. Zamenim reostat i proradi, sve super.

Sad ne radi opet, ne duva, ali nekad počne na par trenutaka da duva i stane. Primetio sam kad upalim auto, isto tako počne da duva par trenutaka i stane...

Šta bi moglo biti? Verujem da nije reostat opet.

U pitanju je automatska klima, auto je BMW 320d, 110kw, 2002. godina.

Najgore je što ne znam kom bi se "krštenom" majstoru javio da pogleda.

Link to post
Share on other sites
On 2.12.2017. at 9:46 PM, Coffee said:

Letos provalim da mi ne radi klima tj. da ne duva. Zamenim reostat i proradi, sve super.

Sad ne radi opet, ne duva, ali nekad počne na par trenutaka da duva i stane. Primetio sam kad upalim auto, isto tako počne da duva par trenutaka i stane...

Šta bi moglo biti? Verujem da nije reostat opet.

U pitanju je automatska klima, auto je BMW 320d, 110kw, 2002. godina.

Najgore je što ne znam kom bi se "krštenom" majstoru javio da pogleda.

Druze imao sam mnogo problema sa time,namenjao sam se jezeva kao niko,naizgled sve ok a oni umiru,na kraju mi Vranjin predlozi da premerim koliko ventilator vuce ampera i tada katastrofa,vukao je 30 umesto 13 koliko je max i to je bio razlog sto su reostati ili jezevi crkavali jedan za drugim,promenuo ventilator,stavio sam jez novi i vise problema nije bilo.To je jedan od mogucih uzroka,ventilator nista nije skripao i lupao

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Lepo si ti sad radi ali ipak idi kod autoelektricara da ti proveri struju koju vuče motor. Neki razlog ima zato ti je brzo crko nov jež. Ili velika struja motora ili loš jež.

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Jesam druze moj...stavio polovni...radio je 9-10 mjeseci...i opet stao :-( 

Narucicu novi...doci cu jedan dan do Pg da pijemo kafu i da mi izmjeris koliko struje vuce motor...

A rado bih nesto prepravio...ako bi moglo...da duva na pola snage...ni manje ni vise...

Link to post
Share on other sites