Kupovina auto delova online - inostranstvo


Recommended Posts

Pozdrav ljudi.

Da li je neko od vas upoznat sa sajtovima buycarparts.co.uk ili pkwteile.de?

To je u stvari isto, samo imaju razlicite domene. Imaju "filijale" za Grcku, Rumuniju, Italiju, Bugarsku, itd... 

Biras deo, detaljno je sve objasnjeno i zaista vrhunski uradjeno sa svim potrebnim informacijama. Isporuka je UPS, DHL, GLS. Karticom ili PayPalom se placa i cene su vise nego dobre!

Na primer. PAR prednjih diskova 322/30 mm buseni ATE za Mercedes E klasu sa AMG paketom + ATE odgovarajuce plocice + indikator istrosenosti izadje sve 175e + isporuka za Srbiju (izadje 41e u ovom konkretnom slucaju)=216e SVE!

Dakle cena vise nego izuzetna! Ima li neko iskustva sa ovom pricom?

Link to post
Share on other sites
11 hours ago, Vedran said:

Pozdrav ljudi.

Da li je neko od vas upoznat sa sajtovima buycarparts.co.uk ili pkwteile.de?

To je u stvari isto, samo imaju razlicite domene. Imaju "filijale" za Grcku, Rumuniju, Italiju, Bugarsku, itd... 

Biras deo, detaljno je sve objasnjeno i zaista vrhunski uradjeno sa svim potrebnim informacijama. Isporuka je UPS, DHL, GLS. Karticom ili PayPalom se placa i cene su vise nego dobre!

Na primer. PAR prednjih diskova 322/30 mm buseni ATE za Mercedes E klasu sa AMG paketom + ATE odgovarajuce plocice + indikator istrosenosti izadje sve 175e + isporuka za Srbiju (izadje 41e u ovom konkretnom slucaju)=216e SVE!

Dakle cena vise nego izuzetna! Ima li neko iskustva sa ovom pricom?

+500 dinara otvaranje paketa + 10% carina + 20% pdv na karaju blizu 300,naravno sve ovo se isplati ako moze neko da ti donese i da ne prodje kroz carinjenje,sve je isto kao na ebay,vidis nesto lepo i povoljno a kad dodje u Srbiju ono skuplje duplo

Link to post
Share on other sites

Ima firma UK prevoz se zove. Ako je paket do 8 kg naplacuju 20 funti fiksno, ako je preko 8 kg ide 2.5 funte po kg. Bas cu sad da ih pitam za carinu...

Link to post
Share on other sites
10 hours ago, Vedran said:

Ima firma UK prevoz se zove. Ako je paket do 8 kg naplacuju 20 funti fiksno, ako je preko 8 kg ide 2.5 funte po kg. Bas cu sad da ih pitam za carinu...

Carinu odredjuje carinik,u Srbiji carina se placa na robu u vrednosti preko 50 evra,ako nema racun prilozen onda carinik odreze po katalogu a to zna da bude i skuplje nego ono sto si platio,posao je izbeci carinu,bio je neki momak to radio i hteo sam preko njega da kupim neku masinu za poliranje ali ne mogu da ga navatam,znam da se zove Milos i da je radio preko ebaya

Link to post
Share on other sites

Pitao sam za carinu i odgovorise mi "sve je uracunato u cenu"... Mozda zato sto ide sa velikom posiljkom, oni ljudi prevoze pun sleper robe, bave se time. Mozda zato nema pojedinacnog ceprkanja po svakom paketu....ne znam, razmisljam naglas. Prvom prilikom cu testirati celu stvar.

Znam za tog Milosa, on je bio poznat u toj prici sa ebay-em, ne znam da li jos radi.

Link to post
Share on other sites

Milos radi i dalje, ako ti treba kontakt javi se.

A ovo da je sve uracunato u cenu je cista glupost. Njima je u interesu da prodaju proizvod i zarade na njemu, a to koliko ces ti ili bilo ko u nekoj drugoj zemlji platiti carinu ili neke druge troskove u drzavi iz koje si narucio mislim da ih bas zabole.

Link to post
Share on other sites

A i ne mogu tamo se obračunaju carinu i porez. To što je uračunato sve pre i poštarina, to važi za Englesku. Carinu plaćas našoj državi.

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
11 hours ago, Vedran said:

Pitao sam za carinu i odgovorise mi "sve je uracunato u cenu"... Mozda zato sto ide sa velikom posiljkom, oni ljudi prevoze pun sleper robe, bave se time. Mozda zato nema pojedinacnog ceprkanja po svakom paketu....ne znam, razmisljam naglas. Prvom prilikom cu testirati celu stvar.

Znam za tog Milosa, on je bio poznat u toj prici sa ebay-em, ne znam da li jos radi.

Probaj ko zna kojim metodama se sluze,mozda carinik dobije malo kesa u pasosu pa nesto ocarini nesto ne ili odokativnom metodom,ako ocarini tarifu smo vec napisali,pogledaj na ebay dali ima tih delova i koliko kostaju i onda preko tog Milosa,verovatno ces proci povoljnije

Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Sale-Sombor said:

Milos radi i dalje, ako ti treba kontakt javi se.

A ovo da je sve uracunato u cenu je cista glupost. Njima je u interesu da prodaju proizvod i zarade na njemu, a to koliko ces ti ili bilo ko u nekoj drugoj zemlji platiti carinu ili neke druge troskove u drzavi iz koje si narucio mislim da ih bas zabole.

Jel moze meni kontakt za Milosa,treba mi nekoliko stvari sa ebay a pa da vidim sa njim kako to ide,mozes u pp poslati

Link to post
Share on other sites