Recommended Posts

Sto bas posudu kad mu je svaka racva,crevo,hladnjak slaba tacka...

Moze da pusti bilo gde a za sada sve stoji,ne fali ni trunke antifriza.Ako krene negde onda cu sve da zamenim i teraj...

 

Link to post
Share on other sites

Teoretski moze da pusti bilo gde, a u praksi u neverovatno velikom broju slucajeva

prva pukne ekspanziona posuda, i to uvek skoro isto, dobije neku uzduznu pukotinu.

Jeste nezgodno menjati nesto sto funkcionise i dalje savrseno, ali ocigledno zelis da

cuvas taj auto u dobrom stanju, tako da racunaj na to kao na zamenu ulja i sl. odrzavanje.

Uvek moze i ne mora, ali racunam da je bolje da ti odaberes trenutak za tu promenu, jer

kad auto odabere, mozda ti se i ne dopadne njegov tajming:)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Danas kupio felne koje dugo jurim da kupim.

Izletele mi jeftino,150€ sa Goodyear 4season gumama.Sara 7mm dot 3415.

Gume otisle za 100 tako da me felne izadjose 50€.

Nisu krive,varene.U dobrom su stanju.

20180411_175653.jpg

 

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Plin otisao u istoriju...8 meseci ne vozim na plin niti imam nameru vise ikad. Ostaje samo da nadjem malo vremena da odem kod Babica da mi izvadi uredjaj. 

Zadovoljan autom 100%.

Da ne pricam o tome da posle godinu dana i dalje mami osmeh na lice svaki put kada dam gas ?

Link to post
Share on other sites

Ah da... zaboravio sam da napisem iskustva oko potrosnje benzina...

Najmanje sto sam uspeo da ga spustim je od Obrenovca do Foce 7.2. Dakle ne po bordu nego od cepa do cepa. Voznja je bila teska penzija.

Najvise sto sam trosio je pre neki dan po snegu kad sam divljao sa drugarom je verovali ili ne je cetvrtina rezervoara za 10 min (ne moze da se izracuna) ?

Naravno u oba slucaja su ekstremni primeri.

Puki prosek potrosnje benzina je oko 10.5

Link to post
Share on other sites

Ja ne znam dal se snegu vise obraduju deca zbog sneska il mi bemwejasi :)

i ja sam u proslu subotu isao na zimske carolije,ali carolija je bila kad sam isao da dolijem rezervoar i izracunam prosek,nesmem ni da napisem...

Link to post
Share on other sites

Ma nekada mozda, sada samo muka. Prvo vecina nije sposobna ni da vozi po suvom! A ostatku ne pomaze ni da ima X kao ti.

Pa parkiranje, pa trista cuda.. Bolje da je suvo. Ma da bih voleo da imam X pa pun gas!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Kolko je para bio ovaj? Ja jurim M3 volan zbog debljine pa me zanima ako je ovaj dostz jeftiniji da njega uzmem za prvu ruku. Hvala unapred

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Cene su razne po oglasima.Kad su u top stanju idu za obican 140-150 a za M 180-200.

Vidim da ima obican trokraki i za 70-80 ali je potrebno presvlacenje.

Ja sam ovaj dobio dzabe od drugara.

Link to post
Share on other sites

Meni traze 120 za taj obican, a M imam za 120 sa presvlacenjem cak i nisu u losem stanju toliko da mora odma... Ipak cu cekati dobar M jer svakako imam onaj H volan sa komandama pa nije tolko gadan :D

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ako neko hoce ovaj za e46 dajem ga za 60€
Stavio sam emov pa mi ovaj bleji ispod kreveta [emoji16]18763f23768c8cc40fd1a41e337a4f39.jpg

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Da li neko zna da li se Markov volan može bez ikakvih problema montirati na E46 2003. sedan? Volan je sa karavana 2000. godište. Da li postoji problem sa jastucima ( jednostepeni pre restajlinga i dvostepeni posle)?

Hvala unapred! 

Link to post
Share on other sites

moze, samo treba sa dijagnostikom da se prekodira da je ubacen jednostepeni i nece prijavljivati gresku airbag-a

Link to post
Share on other sites