Multimedija Android 7.1za e46, cas ima zvuk cas nema


Recommended Posts

Ćao ljudi,

Imam problem sa multimedijom marke Mekede android 7.1. Jednostavno zvuk nekad radi nekad ne. Probao sam tri razlicita uredjaja kod prodavca gde sam kupio i svaka se isto ponasa. Recimo radi, uzmem zatvorim vrata od auta ona prestane. Inace probao sam je kod ortaka isto e46 i sve radi bez problema. Cak sam probao da promenim kablove od multimedije kod sebe tako sto sam pozajmio od ortaka jer on ima istu i i dalje nista, ne radi zvuk. Tako da sam skapirao da imam neki problem sa mozda dzekom na samom autu ili kablovima, neki kratak spoj il' nesto. Inace bio sam u servisu pre neki dan i sve je ok napon, itd..itd... Dal je neko imao ovakav problem ili ako neko zna nekog pouzdanog elektricara u Beogradu koga bi mogao da preporuci? Model je e46 2002 restajling. Hvala unapred!:)

Multimedia-->LINK

Link to post
Share on other sites
16 hours ago, Zeljkamp said:

Sta se desava kada vratis original uredjaj ?

E pa nisam ga vracao, tj ni nemam original nego sonijev ugradni koji je inace kad god palim gasim auto zujao i pistao sto me uzasno nerviralo. Kapiram da ni to nije radilo kako treba :(

5 hours ago, tatkonadzeja said:

Sto se elektricara tice ja mogu da ti preporucim Ivan Led Master https://m.facebook.com/ledmasters.bg/

Meni je dosta stvari radio na autu i skroz je ok momak

Super, hvala, cimnucu ga pa da vidim dal ima vremena da pogleda.

Link to post
Share on other sites