Recommended Posts

Pozdrav svima molim vas ako imate neku dobru preporuku za zadnje amortizere karavan e39, bilstein ili neki drugi proizvodjac i kakva su vam iskustva...

Moze i preporuka za prodavnicu auto - delova. 

Link to post
Share on other sites

Ja pre neki dan stavio sachs na e60. Zadovoljan sam, k'o fabrika. Zavisi sta hoces, bilstein b6 ima bolje vozne karakteristike ali je potvrd za moj ukus. Na e60 prva ugradnja je sachs.

Sent from my SM-A310F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
41 minutes ago, cane said:

Ja pre neki dan stavio sachs na e60. Zadovoljan sam, k'o fabrika. Zavisi sta hoces, bilstein b6 ima bolje vozne karakteristike ali je potvrd za moj ukus. Na e60 prva ugradnja je sachs.

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
 

Hvala na odgovoru da li mi mozes reci gde si ih uzeo i kolika je cena?

Link to post
Share on other sites

Uzeo ih u Gazeli, prednji 14000 komad, zadnji 11000 komad. To su cene za e60, trebalo bi za e39 da budu jeftiniji. Vidi i u Bmw Line kakve su cene

Sent from my SM-A310F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Uzeo ih u Gazeli, prednji 14000 komad, zadnji 11000 komad. To su cene za e60, trebalo bi za e39 da budu jeftiniji. Vidi i u Bmw Line kakve su cene

Sent from my SM-A310F using Tapatalk


Bmw line mi se cini sigurniji po pitanju originalnosti ali opet ponavljam cini mi se.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Zvao sam auto s, razne ovlascene prodavnice svi nude monroe bilo mi je jako cudno a pritom sam naglasio da hocu orginal deo.. Narucio sam u delmax-u bilstein amortizere nadam se da ce sluziti 9.000 komad

Link to post
Share on other sites

Kad kupujes bilstein, sachs, monroe, kayaba... to su sve zamenski delovi. Nadajmo se da su originalni a ne kopija. A kad odes u Deltu i trazis amortizer onda dobijes originalni BMW deo i platis ga 26.500 din (cena prednjeg po komadu za e60) To sto je taj amortizer iz delte isto iz sachs fabrike ne znaci da je identican onom sachs-u dostupnom u ovim nasim prodavnicama. Originalni BMW deo je uglavnom dosta kvalitetniji od zamenskih, i visestruko skuplji. Monroe je neka srednja klasa. Nit smrdi nit mirise. Sa bilsteinom neces pogresiti, ako ne naletis na kopiju naravno.

Sent from my SM-A310F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
16 hours ago, cane said:

Kad kupujes bilstein, sachs, monroe, kayaba... to su sve zamenski delovi. Nadajmo se da su originalni a ne kopija. A kad odes u Deltu i trazis amortizer onda dobijes originalni BMW deo i platis ga 26.500 din (cena prednjeg po komadu za e60) To sto je taj amortizer iz delte isto iz sachs fabrike ne znaci da je identican onom sachs-u dostupnom u ovim nasim prodavnicama. Originalni BMW deo je uglavnom dosta kvalitetniji od zamenskih, i visestruko skuplji. Monroe je neka srednja klasa. Nit smrdi nit mirise. Sa bilsteinom neces pogresiti, ako ne naletis na kopiju naravno.

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
 

Da da jasno mi je sve to dobio sam serijski broj provericu da l je orginal ili ne, hvala na odgovoru pozdrav

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Bilstein B4 amortizeri ugradjeni i sad vec dosta vozeni, razlika izmedju fabrike i ovih amortizera veoma mala skoro NEOSETLJIVA, sve sto se prica o Bilstein amortizerima je laz. :)

Link to post
Share on other sites
9 hours ago, cane said:

Cek, znaci zadovoljan si? Cesto ih i hvale :) ima svakakvih iskustava

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
 

Ja sam jako zadovoljan veoma mala razlika izmedju fabrike i bilsteina verovadno noviji modeli od b6 pa na dalje su tvrdi bubreg odvajaju. B4 je skroz korektan,

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...