Recommended Posts

Drugari, unapred se izvinjavam ako sam omasio mesto za post ali nisam uspeo da pronadjem nista ovo sto meni treba.

Imam e46 stari tip, ali stopovi me smorili od njega, jos sam se igrao zatamnio ih i sl, na svu srecu radim u firmi auto delova pa sam obezbedio sebi stopove od facelift modela, onog 01-05 i spoljne i unutrasnje, super leze na autu sve je to ok, ali nosaci sijalica su problem jer su drugaciji, pa mi treba mala pomoc, ako neko ima da mi slika kakav mu je dzek kod te nove stop lampe da vidim dal da vijam po otpadima da nadjem nosac sijalica, da li ce biti plug and play. Ili ako imate da prodajete javite mi. Hvala unapred

Link to post
Share on other sites

Moras da zamenis i njih.  Ja imam to sto trazis, kao i dosta ljudi koji rade delove, ali niko nece da proda, jer su mu posle stopovi za ukras. Dzekovi i polozaj sijalica nemaju veze sa restajling modelom, jbg, ali je to istina.

Link to post
Share on other sites

Jasno, uspeo sam pronaci, dzek je isti, to sam saznao samo je ploca drugacija i ona plastika u enterijeru, poklopac da kazem, nasao sam na par mesta samo gde ljudi imaju polomljene pa prodaju samo to, momak jedan prodaje 10e po komadu, dzek me interesovao jer dzabe mi da ih uzmem ako recimo ne mogu da povezem na moje konekcije. Ali uzecu komplet jednu kod majstora sto mi odrzava i ako radi kako treba, nabavicu i to, u svakom slucaju hvala ti, makar si mi pomogao da se pripremim da cu dati i jos plus 20e za one male haha,

Link to post
Share on other sites