Koje su bolje letnje gume za felne iznad 18"


Recommended Posts

Našao sam neke felne za moju E36 coupe varijantu, koja još ni motor nema, sastavljam polako sve. 

Šta je bolje uzeti

pirelli p zero gume ili

Bf goodrich g-force kdw

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Hladno vreme, treba odem u garažu da ga slikam, kupio sam ga tako bez motora u Kruševcu , sa autootpada,karoserija Ima saobraćajnu. 

Došlepao ga tako,Ima negde da se Ispravlja, unutra nema tepih i tapacire, samo vozačevo sedište, sve poskidano. 

Ima el.podizače stakla, Ima prekidače, i to radi. Centralnu konzolu Ima, volan neki sportski kao. 

Brat bratu ono što planiram u njega Ima da se uloži oko 5000eura. Jeste da za te pare Ima mnogo mladji bmw, ali taj bmw nema to što će ovaj da Ima. Nevolim ušuškane automobile prepune konfora, volim sportaka koji oseća svaku neravninu na putu. 

Koje najveće felne mogu da se stave na E36 sa niskoprofilnim gumama, krila i rubove ću rešim, to se lako sredi. 

 

Link to post
Share on other sites

Našao sam 17" shuriken neke 4*100,imam adaptere sa 5*120 na 4*100.Felne bez guma 280eura,i gume za to niskoprofilne nove na zadnjim točkovima da uzmem neke koje nisu nimalo jeftine ali guma glavnu čuva, a napred da stavim neke polovne niskoprofilne. 

Baš mi kaže jedan lik sa bimmer foruma da bi na kupe E36 lepo čučale te shuriken, mada meni se svidjaju ovakve felne

bmw-m3-e46-s54b32-04_featured.jpg

ali neznam koji je proizvodjač i raspon rupa i centralnog šrafa. 

 

Link to post
Share on other sites