Još jedno pitanje u vezi E46 i E36


Recommended Posts

1.jer može nekako da se upasuje manuelni menjač od E30 316 na motor E46 330ci od kupea, jer može neki adapter da se postavi, ako nikako nemože od kog E36 manuelca može menjač. 

 

2.pitanje je da li može da se sa E46 330ci motora poskida sve od elektronike,  ubrizgavanja, ecu, da ostane osnovna električna instalacija, a da se usisna grana prepravi i stave karburatori od nekog motocikla, yamahe, kawasakija...

Našao sam motor od E46 330ci sa svim agregatima, klimu bi skinuo to mi ne treba, ali hoću da Ima karburatore. 

Kažu da će trošiti blizu 18-19l/100,nije problem, jer auto neće biti za svaki dan,samo za skupove. 

Taj motor je beše redni šestak. 

Ako kupim automobilske karburatore, izaći će sigurno samo karburatori na 1000eura,neznam pitam vas. 

Imam školjku E36 kupe 1993 godište. 

Hoću startan auto bez elektronike i gluposti, hoću mehaniku jednostavno. 

 

Link to post
Share on other sites

Daj bre ljudi ne zezam se ozb pitam. 

Video sam u Bugarskoj na jednom autoskupu, lik na rednog šestaka stavio 6karburatora,koliko sam ga razumeo, od yamahe su. 

Mnogo lepo se čuje. Nema lonce, samo dve protočne izduvne cevi od motora i to je sve. Jao lepote. 

Ja sam dioda, pa nisam dugo ulazio na forum, jbg. Jer neki likovi polomili mi stakla na kockicu i olubili krov, unutra mi počupali elektroniku, ušli u garažu, tamo bio auto. 

Stunter brate nisam te video od 2010-te.

Jer si još u Sremskoj Mitrovici. 

Jer pravio neko hho generator što sam postavio šemu. 

 

Link to post
Share on other sites