Leto 2018-Grcka [emoji16]


Recommended Posts

Meni na divno iznenadjenje kartica stigla sutradan od kupovine online.

Inace u subotu ujutru u 8:20 smo stigli na srpsko-bugarsku granicu, i sacekase nas million turaka. Cekali smo nesto manje od sest sati. Grke smo presli za 10minuta. Auto nisam gasio od ujutru 8h pa sve dok nismo stigli u Armenistis camping. Lepo se drzala 'matora' :)

Link to post
Share on other sites

Dobijes karticu odmah i kada odes kod njih, ali nije aktivna narednih 5 dana :)

Verovovatno da ne bi ljudi muljali, da ti se desi nesto ovde, ti uplatis taj dan , i da te oni odmah slepaju.

Link to post
Share on other sites

Ima kartica da se kupi na gotovo svakoj vecoj NIS pumpi. Moze da se aktivira slanjem SMS-a dobio sam odgovor za 20min da sam registrovan.

Sto se tice granice I cekanja, sada krece svuda, bas si se nacekao. Ali sto iko ide preko Bugarske. Jos sada kroz MK autoput. Milina

Link to post
Share on other sites

Sto druze, ja sam se razmisljao izmedju bugarske i grcke, bio sam i prosle godine u grckoj i reko dal da promenim malo, al ipak idem u grcku opet i to novim (starim) autom, pa da ga oprobam :D

Kakvi su ti utisci sa bugarskom? 

Link to post
Share on other sites

Makedoniom sam zadnji put isao pre 2 godine, i onda je put jos bio UZAS! kroz bugarsku nije los put, ali slabo ima znakova za brzinu, pa se uglavnom nagadja, a to me strasno nervira. Puno ima i pandura. A o granicnom prelazu da i ne govorimo. Sad kazu da je asfalt kroz makedoniju ok, pici tuda. Meni posle ovog putovanja 2k za zeleni karton deluje extra!

Link to post
Share on other sites

Kada vec ides na more tih 2000din je stvarno smesna cifra, jeste bez veze ali je mala cifra da bi isao i lutao kroz Bugarsku. Kroz Makedoniju je autoput celom trasom. Ides bre kao covek. Evo bila je SAT patrola prema GR i bas su snimili sada to.

Povratak iz GR ima deo kroz MK gde se nesto skrece sa puta ali i to zavrsavaju i to je malo.

Od sledece godine bi trebalo da bude i zavrsena prica oko zelenog kartona. Ne bi trebalo vise da traze u MK. Do sada nije bilo moguce resiti posto je bio spor sa imenom i blokadama Grcke. Pa nisu mogli da potpisu sve medjunarodne sporazume kao mi ostali. Sada posto se ta prica privodi kraju bice i to ok. Valjda ce i ovi nasi debili da zavrse vise tu Grdelicku klisuru pa bi sledece god stvarno trebalo da bude pesma za putovanje.

Link to post
Share on other sites