E46 320d 110kw motor


Recommended Posts

Nakon uspesnog predstavljanja clanova,sada jedno neuspesno predstavljanje....Naime,evo o cemu se radi.Pre kupovine automobila,pregledan je kompletan,kako vizuelno tako i mehanicki i putem dijagnostike i nije nista ustanovljeno.Jednom recju auto strela,utegnut,ide kao raketa itd...Bez bilo kakvih mana i nedostataka.Nakon 5 dana uzivanja u takvoj voznji,zakucao motor.Da bi se kasnije pri otvaranju motora utvrdilo da je motor vec otvaran i radjen ali ne kako treba (klapna),i jednostavno samo spakovan za prodaju.Najljubaznije bih vas zamolio,ako mozete da mi pomognete,tj. posavetujete gde bih mogao da nadjem dobar motor polovan iz stranca(Nemacke,Svice i sl.)kompletan i sa papirima naravno da bih mogao da ga upisem u saobracajnu.Hvala svima unapred.Pozdrav.

Link to post
Share on other sites

Dobrodosao. Bas mi je zao, velika neprijatnost, polazim od sebe, kosu bih pocupao... ?

Jesi li se obratio prodavcu? Sto se tice motora, poslao sam ti PM sa kontaktom coveka koji ima dobar motor, ako bi jos neko od kolega bio ljubazan da ti posalje, da imas vise varijanti, da mozes da pogledas.

Odlicna oprema, steta sto je uzivanje kratko trajalo, no, glavu gore.

Pozdrav.

Link to post
Share on other sites

Hvala na dobrodoslici,nisam se obratio prodavcu,jer smo po pregldedu odradili kupoprodajni ugovor,i prenos,a u tom periodu (u tih 5-6 dana) sam presao skoro 500km tako da sam hteo sebe da postedim nerviranja ukoliko bih ga pozvao.Jer na kraju krajeva to je polovan automobil i za to nema garancija.E sada,da li je on znao ili nije to vec prica za razbijanje glave,ako jeste nek mu ide na cast i obraz sto se kaze.Svakako ja treba da resim problem i to je cela prica.Hvala puno na pomoci.

Link to post
Share on other sites