Recommended Posts

Drustvo, imam ponudu za BMW E32 1993 godiste sa M60B30 V8 motorom. Unutra je u full-u ocuvan, tako i spolja i mehanicki nema problema. Nije registrovan i nema plin, moze da se prevede bez problema i registrujem ga kod komsije to ide na rate.
Sad me zanima sledece:
1. Koliko bi kostala ugradnja plina za taj V8?
2. Koliko kostaju mali i veliki servis?

3. Posto je to V8, zelim i da mu uradim straight pipe, odnosno da izdvojim dve cevi sa strane koje se ne vide i dobijem zvuk kakav dolici za V8. I da to bude na otvaranje i zatvaranje klapni po zelji elektronski. Moze li info i za to koliko bi izaslo da se uradi.
Cisto informativno da znam koliko da izdvojim za svaki slucaj. Novac nije problem, imam vrhunsku platu u Srbiji. Inace auto je 800e.
Hvala

Link to post
Share on other sites

Zvuk ima kakav treba da ima, nije to ford mustang nego luksuzna limuzina koja je pravljena da šuška. Daj neke slike da vidimo auto. Imas na forumu top e32, Stunter ga vozi. Pogledaj kako treba taj auto da izgleda.

Link to post
Share on other sites

Odlucio sam da ne ubacujem plin. Bice samo vikend auto i za skupove, voznjice sa drustvom i neka duza putovanja. Ide prvo na servis, pa kod ujaka na poliranje komplet sve i dubinsko pranje da se ocisti od ko zna cega.

Trazim neke mnogo dobre BBS-ke ili Remotech, predlozite sta ide dobro na crnu boju. Bice tu sigurno i air ride.

Imam i neke planove za unutrasnji deo Black Nappa Leather sa Arizona Sun Nappa Leather centralnim delom sedista, ivice sedista i ivice naslona za glavu u Arizona Sun. Drvenarija u Arizona Sun Maple Wood.

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Necu uzimati E32, nismo se prodavac i ja slozili sa cenom, za auto koji je u jako losem stanju. Motor i ne toliko, ali ima par stvari da se odradi. Mora nova farba da se stavi, nema rdje, i mora da se uradi unutrasnjost. Na sve to nije registrovan i stoji vec godinu ipo u mestu. Trazi 1000e, ja sam mu ponudio 400e da mu sklonim auto iz garaze da ne propadne skroz. Posle ce biti samo za otpad. Dogovorimo posle 600e, ja nazovem da vidimo kad moze auto da se odveze na prikolici, od kaze da je poslednja 1000e i spusti mi slusalicu. Tako ga nikad nece ni prodati, steta za auto jer ce propasti od stajanja.

 

A bukvalno mi odma posle tog otkaza ponudio neki decko iz BG-a E38 za 1500e. Upravo se radi full generalka motora, i cim ga zavrsi idem da ga uzmem. Sreca pa od limarije ima malo nekih sitnica da se odradi, unutra je u ok stanju, svako dugme radi. 

https://drive.google.com/open?id=1w2FuAyMwig4rS5xqIixTOsxsfNus2_7p   evo i nekih slika od E38

Link to post
Share on other sites

Bez ljutnje druze,ali krstenu e32 nemozes kupiti bez 1500-2000e,a e38 bez 2500-3500e.

I to mislim na normalan kulturan auto

Taj e38 za 1500e sto se upravo radi generalna? Jesi razmislio koliko kosta generalna za taj motor? I kad oduzmes iznos generalne,kolko vredi raj auto onda?

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, miksa said:

Bez ljutnje druze,ali krstenu e32 nemozes kupiti bez 1500-2000e,a e38 bez 2500-3500e.

I to mislim na normalan kulturan auto

Taj e38 za 1500e sto se upravo radi generalna? Jesi razmislio koliko kosta generalna za taj motor? I kad oduzmes iznos generalne,kolko vredi raj auto onda?

Nema ljutnje. Nije mi cilj kupiti vec sredjenu sedmicu. Hocu da je uzmem, ali da je sredim po svom ukusu. Imam neke ciljeve i planove i tezim da ispunim.

Link to post
Share on other sites