BMW e60 VIN


Recommended Posts

Pitanje, gledam jedan e60, kada ukucam njegov VIN na nekom dekoderu, dobijem da boja enterijera je krem boje (a auto zaprovo ima crnu boju enterijera), isto tako dobijem da auto ima Glass roof (siber, koj takodje auto nema)...

 

Da li je to ok, mislim koliko se mozemo osloniti na VIN dekodere na netu? Ili je sa autom nesto cackano?

Link to post
Share on other sites

menjano nesto sigurno, on po vinu povezuje sve podatke tu nema greske. ovo za sedista ok i da su menjana ali za siber mi je bas cudno.. ko zna sta je tu radjeno, ja bi zaobisao taj primerak. Probaj jos neki decoder da vidis da li iste rezultate dobijas.. ja koristim ovaj:

 http://bimmer.work/ 

Link to post
Share on other sites

Meni se isto desilo kad sam gledao da kupim auto. Jedan iz oglasa je uzivo bio sive boje, bez sibera i ko zna cega jos i 1998 god. po saobracajnoj. Kada sam upisao njegov vin na netu, dobio sam da je auto 1996, crne boje, sa siberom i koznim sedistima. Dakle skroz drugacije nego sto je auto uzivo bio. Momak koji je prodavao auto kad je cuo za sve to, bio je raspolozen da spusti cenu poprilicno.

Nakon toga sam nasao svoj sadasnji auto na kome se sve poklapalo (po vinu) i pazario ga.

Link to post
Share on other sites

Možda je čačkano oko broja šasije [emoji4]

 

I ja sam skoro gledao jedan auto, nije se poklapala snaga motora i ja odustanem.

 

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Poslednjih meseci trazim auto da kupim.

Prvo kad nazovem,posle par recenica trazim 7 brojeva sasije. Polovina kaze,nije mi tu saobracajna,auto mi u garazi,nesmeju da daju,kao ko si ti da ja tebi kazem broj sasije....???

Uglavnom tu se prica oko kupovine zavrsava,jer bar sad nemora da se strepi,ima internet,ima bmwvindecoder,svi moguci podaci da se vide i iscitaju. Cim neko nesme ili nece da ti kaze 7cifara,znaci da je nesto u problemu oko auta ili je prodavac toliko glup pa misli da mozes nesto sa brojem da uradis pa zato neda.

Link to post
Share on other sites