Bmw 740d e38


Recommended Posts

Vozio sam ga nekih pola godine, najveca mana su mu glave motora,mn se desilo obije da su pukle a dihtunzi glave da su zdravi 1600e Me je kostala popravka posle toga sam ga prodao. Potrosnja mu je na otvoreni put oko 9l,dok gradska ide od 15 do 25l nafte,tako da bi ti toplo preporucio 740i sa sekvent plinom ekonomski je isplativiji i jeftiniji dosta za odrzavanje

Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
Vozio sam ga nekih pola godine, najveca mana su mu glave motora,mn se desilo obije da su pukle a dihtunzi glave da su zdravi 1600e Me je kostala popravka posle toga sam ga prodao. Potrosnja mu je na otvoreni put oko 9l,dok gradska ide od 15 do 25l nafte,tako da bi ti toplo preporucio 740i sa sekvent plinom ekonomski je isplativiji i jeftiniji dosta za odrzavanje

Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока


Hvala. Tako sam i mislio, citao sam razne komentare neki su pozitivni neki ne ali potrosnja je kao da je benzin odustacu ipak od dizela. Nalazim dosta benzinaca sa 4.4 motorom pa cu da investiram u sekvent uredjaj ovde u Nemackoj je popularan Prinz sad bi imao pitanje koje su prednosti a sta mane kad imas takav motor sa plinom hvala

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Isto me zanima menjac posto jurim noviju sedmicu i one sve imaju tiptronik menjac a nalazim i starije 95 96god udobrom stanju ali one imajj onaj stariji menjac bez tiptronika koji je bolji menjac od ta dva i koliko ima brzina onaj stariji

Sent from my SM-G900F using Tapatalk



Oba su 5-brzina po meni je bolji noviji tip sa tiptronikom

Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites