Dodatno ozvucenje E90/91 2008


Recommended Posts

Hteo bih da ubacim woofer kola.

E sada ima li neko iskustva i kako ubaciti odnosno pridodati na fabricku muziku. Da li postoji neki izlaz za woofer ili neko resenje?

Imam jedan woofer+monoblok pa da ga bacim u upotrebu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Da li je moguce da niko nije budzio nista na e90?? ili sve mrzi da kazu nesto.

Originalna muzika u e90 je ocaj... Tuzno je slusati je. Moram nesto da uradim po tom pitanju.

Link to post
Share on other sites

Te generacije automobila vuku već toliku struju da je to strašno. Po meni, glupost je dodavati neke jače potrošače, poput pojačala. Nisam nikad gledao da li ima neki izlaz, audio. Ako baš hoćeš, sigurno da se možeš nakaciti bar na zvučnik.

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Zvuk je toliko los da sam ja zgrozen. Imam Pezo 307 koji ima fabricku muziku koja je mnogo i kvalitetnija i jaca.

Barem da nekako vidim da ubacim woofer i promenim ako nista drugo prednje zvucnike za neke kvalitetnije. Ne mora da se ubacuje pojacalo, samo da su kvalitetniji od ovih sada.

Video sam da ima da se nadje plastika koja ide oko prozora sa prostorom za visokotonac. To bi svakako izvuklo stvar. napred neki malo kvalitetniji samo da imaju odvojen visokotonac.

0506_installing-bmw-alpine_03_large.jpg

Link to post
Share on other sites

Cini mi se da je to mnogo para za to. Cudi me da ti je bas toliko los zvuk. Pogledaj onda prvo zvucnike. Probaj neke zvucnike, ne moraju da ti pasu po velicini. Cisto da vidis da li je do njih. 

A jesi li probao da podesis zvuk? basove, visoke.

Link to post
Share on other sites

Ma jesam, nego sam ja malo navikao na bolji zvuk. Mnogo bolji. Imao sam pre top seriju pioneer sa pojacalom za prednje, pojacalom za zadnje zvucnike, odvojeni napred visokotonci, monoblok pojacalo + woofer. Ovo mi sada izglea kao da je neko pustio zvuk preko telefona.

Ne moram sada da radim isto. Bicu zadovoljan da nadjem ovaj ram sa mestom za visokotonce i da stavim napred neke samo malo bolje zvucnike sa odvojenim visokim.

Inace koja velicina ide napred??  a Koja pozadi?

Link to post
Share on other sites

Ne znam to.

 

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

 

 

 

Sad nešto gledah i izgleda da su 100mm

Link to post
Share on other sites

Ima li neko preporuku za neku firmu u BG-u da rade muziku? Dodjes, kazes sta hoces bla bla i da rade ljudi kako valja?

Nemam vise 20god. i zivce i vreme kao tada da se sam igram sa time :D

Link to post
Share on other sites