Recommended Posts

Red je da predstavim sada vec 4. po redu e46, a ukupno 7. bmw ako se ne varam.

Rec je o limuzini e46 320d 110kw sa 5 brzina iz 2002 godine.

Od opreme nesto sarenoliko, Sport sedista, mf sport volan, park.senzori, senzori za kisu i svetla...Ono sto me nervira je da nema obaranje zadnjih sedista i tunel za skije, kao ni zadnje podizace ali boze moj, moze se i bez toga.

Takodje ima ugradjenu multimediju i xenon farove.

Stanje vozila 10/10, nema nikakvu manu za svoje godine, odlicno ocuvan kako spolja tako i unutra kao i kompletna mehanika, sve katalizatori tu (prvi e46 da ne zavija turbo), eventualno ga ceka jedno poliranje.

Za sada sam ga detaljno pretresao, skinuo klapne i uradio servis.

Trenutno je na zimskom setup-u sa 16icama.

IMG-20180118-_WA0021.jpg

image.jpg

image.jpg

20180112_172432.jpg

image.jpg

444.jpg

image.jpg

555.jpg

556.jpg

55a.jpg

I jedna slika na letnjem setu sa 18" felnama, plan mi je da ih zamenim za style 135

IMG-20180118-_WA0025.jpg

Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, Uzicanin said:

Bas lepo izgleda, nego ovo oko 18' nisam razumeo. Ova poslednja slika je sa style 135, a ti hoces da menjas za iste?

Ja bi rekao da to nisu style 135 (doduše jesu slične :) ). 

Inače, style 135 su po mom mišljenju ubedljivo najlepše felne za e46 :D

Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, smg said:

Ja bi rekao da to nisu style 135 (doduše jesu slične :) ). 

Inače, style 135 su po mom mišljenju ubedljivo najlepše felne za e46 :D

Vidi stvarno ahhaha gledam preko telefona pa nisam nesto puno zagledao

Slazem se za tobom da 135 stoji odlicno na E46

Link to post
Share on other sites

Stigli snezni dani, dugo cekani :) Taman malo testiram jednog, malo drugog. Na zalost nisu gume u istom stanju pa da dobijem realno poredjenje. Karavan bi trebao biti nesto bolji jer je tezi pozadi, sa druge strane ima sire gume 225, dok limuzina ima 205. Ali defitinitvno se bolje ponasa limuzina jer su gume ganc nove, a na karavanu su 3. sezona. Ali oba auta jako dobro idu po snegu, bez kontrole nista, ovako samo gas i ona sve radi sta treba. Izlazio sam sa oba na gardos po neociscenoj kaldrmi bez vecih problema.

20180302_091855.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...