Recommended Posts

Evo zavrsili smo probnu voznju razgledanje auta vracamo se nazad. Auto je korektan na slikama izgleda malo bolje nego uzivo vrata su druga nijansa razlikuju se motor dobar na plinu radi malo losije ne vuce bas i stuca hoce da se ugasi povremeno kad stanem u sustini ubio sam 300km u jednom pravcu i nisam bas zadovoljan ali ako nevidis nemozes da znas sve su to sitnice ali... Tako da cenu je skinuo na 2800 pa cu videti za moj ukus malo mi neodgovara jer trazim facelift i 4.4 ali sam hteo da vidim ovaj auto i toje to

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Kad sam prošle godine uzeo e39, bilo je samo neke sitnice treba. Motor je stvarno bio dobar. Kako se auto vozio brzo je počeo da pokazuje još dosta toga. Na kraju te sitnice izasle još nekih 2000 eura. Dobro razmisli.

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
Kad sam prošle godine uzeo e39, bilo je samo neke sitnice treba. Motor je stvarno bio dobar. Kako se auto vozio brzo je počeo da pokazuje još dosta toga. Na kraju te sitnice izasle još nekih 2000 eura. Dobro razmisli.

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока


Verujem tako da trazim dalje videcemo sta cu izvuci na lutriji ipak je sve to lutrija

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
a sto juris e38 inace, volis taj model ili 
Da volim taj model vec sam imao e38. Mislio sam da predjem na e60 ali nemoze se porediti sa e38. Inace u ceni koju hocu da platim za dobar e38 imam isto tako dobar e60 ali opet kazem nema sanse da ih poredim jer sam izucio oba modela daleko bolji e38.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Sto kao e38 nije bolji,kvalitetniji i luksuzniji auto od e60?

Svi glasovi su na strani serie 7 u odnosu na 5

Jedino sto su godine na strani e60 jer je malo mladji i nista drugo.

38ci radjena do 2001,60ka radjena od 2003

Link to post
Share on other sites

E38 je auto projektovan pocetkom 90-ih a e60 pocetkom 2000-ih. Razlika 10 godina a u tehnoloskom smislu to je mnogo.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
Sto kao e38 nije bolji,kvalitetniji i luksuzniji auto od e60?
Svi glasovi su na strani serie 7 u odnosu na 5
Jedino sto su godine na strani e60 jer je malo mladji i nista drugo.
38ci radjena do 2001,60ka radjena od 2003
Sto se mene tice e38 jeste stariji ali elektronika je bolja i cak pojedini modeli su bolji sa opremom zavrsna obrada kokpita koza i sve ostalo u e60 se je tu stedelo tako da potpuno si upravu

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
E38 je auto projektovan pocetkom 90-ih a e60 pocetkom 2000-ih. Razlika 10 godina a u tehnoloskom smislu to je mnogo.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока


Pa i nije uporedi kokpit zavrsnu obradu kvalitet e38 mnogo kvalitetniji auto garantujem e60 jeste mladji lep nije lepsi a sto se tice tehnologije sve je na strani e38 jer je kvalitetnije

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

e38 jeste kvalitetno radjen, nije se stedelo na materijalima, ali opet sve stvar ukusa u vezi lepote, meni je e60 konkretno lepsi, (da ne pricam o M opremi branici sajtne itd) i moderniji auto od e38 i to je to. Interesantno mi je kad se pomene elektronika u novijim serijama i problemi, a ja do sad pu pu nisam imao ni jedan kao ni moji prijatelji, jednom pokazao gresku za kontrolu proklizavanja i nikad vise. :) 

 

Link to post
Share on other sites