Recommended Posts

e38 jeste kvalitetno radjen, nije se stedelo na materijalima, ali opet sve stvar ukusa u vezi lepote, meni je e60 konkretno lepsi, (da ne pricam o M opremi branici sajtne itd) i moderniji auto od e38 i to je to. Interesantno mi je kad se pomene elektronika u novijim serijama i problemi, a ja do sad pu pu nisam imao ni jedan kao ni moji prijatelji, jednom pokazao gresku za kontrolu proklizavanja i nikad vise. [emoji4] 
 
Stvar ukusa normalno svidja se meni i e60 ali e38 je legenda i pojava na ulici 20cola felne spustanje i svi zevaju kad zabruji v8 ili v12. Mislim u sustini e60 moze da preovlada ako naletim na 550i u M paketu ili M5 a da je jeftin hahahahahahha [emoji41]

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

jes legenda al da bi bio uocljiv tj upadljiv treba tocak ozbiljan, uz to gume koje nisu ni malo jeftine, pa da ga zakucas u patos pa sto nekih kuraca da bi eto dobio to sto zelis i kosta te ko u sv. Petra kajgana :) 

Link to post
Share on other sites
jes legenda al da bi bio uocljiv tj upadljiv treba tocak ozbiljan, uz to gume koje nisu ni malo jeftine, pa da ga zakucas u patos pa sto nekih kuraca da bi eto dobio to sto zelis i kosta te ko u sv. Petra kajgana [emoji4] 
Jbg. Tako je bilo s prvom e38 kostala me boga isusa felne spustanje ama bas sve po pesu pa sam je prodao 2.8 motor nije za taj auto izgleda ko v12 a nije to to i sad popravljam skor [emoji38]

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Vozio e38 740d,sad e60 530d. E38 puno skuplji za odrzavanje od e60, unutrasnjost samo je spic ban od kvalitetnijeg materijala, tapaciri i sjedista kvalitetniji u e60. Sto se tice elektronike hvala bogu tu nisam imao problema. Ukupan utisak,e60 je dosta napredniji auto, ekonomicniji, a po kvalitetu su jednaki po mom misljenju

Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
17 minutes ago, Rocco77 said:

Vozio e38 740d,sad e60 530d. E38 puno skuplji za odrzavanje od e60, unutrasnjost samo je spic ban od kvalitetnijeg materijala, tapaciri i sjedista kvalitetniji u e60. Sto se tice elektronike hvala bogu tu nisam imao problema. Ukupan utisak,e60 je dosta napredniji auto, ekonomicniji, a po kvalitetu su jednaki po mom misljenju

Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока
 

upravo tako.. 

Link to post
Share on other sites
Vozio e38 740d,sad e60 530d. E38 puno skuplji za odrzavanje od e60, unutrasnjost samo je spic ban od kvalitetnijeg materijala, tapaciri i sjedista kvalitetniji u e60. Sto se tice elektronike hvala bogu tu nisam imao problema. Ukupan utisak,e60 je dosta napredniji auto, ekonomicniji, a po kvalitetu su jednaki po mom misljenju

Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока


Za tapacire i sedista u e60 je po fabrickim podacima koricena vestacka koza plastika reciklirana i guma tako da o tom kvalitetu nemoj pricati u e38 je koriscena stavljena koza zivotinjskog porekla ako znas malo Nemacki procitaj slobodno sve sto je u e60 mahom je od recikliranog materijala sto neznaci da je nekvalitetan ali je slabijeg kvaliteta nego u e38 sve u svrhu ustede i olaksanja automobila naravno tu je i aluminijumski postroj ceo zato 96god e38 kosta 6000 a 2006god e60 5000 a moze i.manje da se nadje dobar auto to stoji ali nije bolji sigurno od e38 ako gresim neka me neko ispravi svaka cast.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Istina, očuvan E38 je bolji, na duže staze pogotovo, ranije se pravilo da traje, a sad je auto potrošna roba
Evo ja odvajam sumu za koju mogu da kupim pristojan e60 ali ce on kroz godinu dve da vredi 2000 evra imace 350000km i raspadace se a e38 15000 jer svi vidimo gde ide ljubav prema ovoj marki i uopste automobilima koji datiraju iz 90 godina to je period najkvalitetnijih automobila evo koliko sad vredi dobar e30 e34 golf 2 skoro bio na sajmu u essenu mercedes 190 benzinac ocuvan sa motorom 2.5 16v malo nabudzen fabricki 35000evra zasto zato sto C klasa iz 2000 god se raspada od korozije mada sve je stvar ukusa moze i e60 da bude ali nikad nece biti bolji od e38 to stoji

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
18 minutes ago, MilanE38starce said:

Za tapacire i sedista u e60 je po fabrickim podacima koricena vestacka koza plastika reciklirana i guma tako da o tom kvalitetu nemoj pricati u e38 je koriscena stavljena koza zivotinjskog porekla ako znas malo Nemacki procitaj slobodno sve sto je u e60 mahom je od recikliranog materijala sto neznaci da je nekvalitetan ali je slabijeg kvaliteta nego u e38 sve u svrhu ustede i olaksanja automobila naravno tu je i aluminijumski postroj ceo zato 96god e38 kosta 6000 a 2006god e60 5000 a moze i.manje da se nadje dobar auto to stoji ali nije bolji sigurno od e38 ako gresim neka me neko ispravi svaka cast.

:D:D:D

E38ici da se digne spomenik, jos su i Tupaka roknuli u njemu 96 :D


Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 

 

Link to post
Share on other sites

Petica i sedmica ne mogu da se porede kao ni trojka i petica. To su razlicite klase automobila. I jos dve razlicite generacije. Kvare se i sedmice samo ih je mnogo manje medju nama pa ni ne znamo :) . Moj licni utisak je da e60 ni malo ne zaostaje za e38, ni po cemu. 

Link to post
Share on other sites