Recommended Posts

A

Pozdrav svima !

Od pre par meseci vlasnik sam e46 320D, 2004godiste, presao 240000 (bar tako stoji), i prezadovoljan sam, nikad vise nesto sto nije bmw definitivno, uzivanje.

Radio je besprekorno, presao 12000 od proslog servisa, tad zamenjeno ulje i filteri, zamenjene obe viljuske u maju prosle godine (250e, imao sam uvid u racun od proslog vlasnika)..

E sad od pre par dana,  primetim da ako blago dodajem glas, neovisno stepenu prenosa, negde na oko 2000-2100 obrtaja dolazi do nekog blagog trzanja, skroz blago neprimetno, ali se desava, cim predje te neke obrtaje nikavih problema, super vuce inace..

Takodje kad se naglo zakoci, malo trzne volan u desno i lupi blago, na desnoj strani napred..

Izvinjavam se, nov sam u bmwu, mozda postavljam glupa pitanja, to desno kontam da je kugla, ali skoro su menjane relativno, uzimati novu viljusku ili reparirati, ako je to problem..

Svaki savet i sugestija dobro dodje, kao i preporuka majstora, Sabac, Loznica, okolina..

Hvala unapred.

Link to post
Share on other sites

Za to sto ti vuce pri kocenju nije sprdnja ako hoces da budes siguran pravac na neki tehnicki na valjak i to ne laze. Odmah vidis na cemu si!

To sto je menjano nesto na trapu nista ne znaci. Nikada to vise nije kao original prva fabricka ugradnja. Pa sta mislis kako to da auto ide po 10god nista ni jedan deo a onda sve krene nizbrdo i ni jedan deo pa da ga kupis u delti nije kao onaj fabricki ugradjen.

Pravac lepo na centriranje trapa oni ljudi ce ti vide sve kakvo je stanje na trapu. Koliko znam ni jedan servis za centriranje trapa ne naplacuje centriranje kada nesto ne valja.

Kazu ti gde je problem i kada resis vratis se da centriras.

U BG-u idem kod ADAMA na tosinom bunaru. Besplatan je pregled trapa. Odem tako barem jednom godisnje, ljudi vide, ako nesto ne valja sredim pa centriram ako je sve ok, super, nikom nista.

Nema glupih pitanja, samo glupih odgovora ;)

Link to post
Share on other sites