Recommended Posts

Da malo ozivimo ovu sekciju.

Zanima me vase iskustvo sa pomenutim servisom, vozio sam F10 kod njih, deluju profi, cene su korektne(mozda malo jace), svakako povoljnije od Radulovica i Stefanovica. Planiram da odrzavam auto kod njih. Ukoliko ne postoji neki ozbiljan razlog protiv? :) 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da malo ozivimo ovu sekciju.
Zanima me vase iskustvo sa pomenutim servisom, vozio sam F10 kod njih, deluju profi, cene su korektne(mozda malo jace), svakako povoljnije od Radulovica i Stefanovica. Planiram da odrzavam auto kod njih. Ukoliko ne postoji neki ozbiljan razlog protiv? [emoji4] 
Ako su u pitanju samo ulje i filteri tu nema filozofije, bilo koji servis

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Ja sam letos kod Radica menjao mali termostat i tom prilikom sam sipao original BMW antifriz. Bio sam zadovoljan uradjenim poslom. Cena delova je bila kao u, recimo, BMW Line-u a ruke nisu bile nista skuplje nego sto bi bile kod majstora koji se preporucuju na BMW forumima. Ovih dana cu kod njih da zamenim filtere, ulje, ulje u kocnicama, par o ringova, sva 4 grejaca, centralu grejaca, ciscenje usisa i skidanje klapni pa cu preneti iskustva. O ringove, grejace i centralu sam kupio jos pre godinu dana, tako da to necu kupovati od njih. 

 

 

Stay tuned. ;) 

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Bio sam pre neki dan kod njega na kompletnom pregledu. Napravili smo spisak svih stvari koje su za menjanje i u sledecoj sedmici radimo sve. Verovao ili ne, zvao sam ga pre sat vrermena da ugovorim termin ali se nije javio. Sada cu da sednem na motor i da se provozam do njega. 

 

Ruke za mali servis su 30e + moji delovi

Zamena releja grejaca, grejaca, skidanje klapni i ciscenje usisa je 60e (ruke + moji delovi)

Zamena ulja u kocnicama 40e (sve komplet, ulje + ruke)

Potrebno je predihtovati vakum pumpu (dihtunge sam kupio jos prosle godine u Delti), donje crevo hladnjaka 18e, gumice na interkuleru 2x12e i to bi bilo sve sto treba da se radi na autu. 

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Zeljkamp said:

Bio sam pre neki dan kod njega na kompletnom pregledu. Napravili smo spisak svih stvari koje su za menjanje i u sledecoj sedmici radimo sve. Verovao ili ne, zvao sam ga pre sat vrermena da ugovorim termin ali se nije javio. Sada cu da sednem na motor i da se provozam do njega. 

 

Ruke za mali servis su 30e + moji delovi

Zamena releja grejaca, grejaca, skidanje klapni i ciscenje usisa je 60e (ruke + moji delovi)

Zamena ulja u kocnicama 40e (sve komplet, ulje + ruke)

Potrebno je predihtovati vakum pumpu (dihtunge sam kupio jos prosle godine u Delti), donje crevo hladnjaka 18e, gumice na interkuleru 2x12e i to bi bilo sve sto treba da se radi na autu. 

Dao ti je odlicne cene. meni je uzeo njegovi delovi + ruke 250 za mali servis. Sve knecht, bmw. Sad mi je tamo auto, vrv ces da ga vidis na dizalici :D 

Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, Djoksa530i said:

Mali servis u Autogarantu za BMW F01 kosta nesto manje od 300eur, a oni su ovlasceni...Ne mogu da verujem da tako dere.

Stvarno ne bi voleo nikoga da uvredim (ni da sipam so na ranu) ... nije mi namera. Za 250e za za ruke, voleo bi Charlize Theron da mi menja filtere i ulje, ako ne u toplesu, onda bar u neglizeu :D (i to u rukavicama, da mi ne ogrebe farbu na ljubimcu) :D 

Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se, nisam bio najjasniji.      [Svi delovi(filteri i ulje) + ruke] = 250e. Znaci sve zajedno 250 :D Napravio sam zbun.

Iz gore napisanog se moglo zakljuciti 250e ruke samo .... ne ne, bilo bi premnogo

Link to post
Share on other sites

Opet oko 100€ ruke za 25min posla.

Malo je Sarliz, morala bi I Dzesika Alba da se ubaci da pomogne u tom servisu da opravda radi sat od preko 200€

 

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, chevu1990 said:

Izvinjavam se, nisam bio najjasniji.      [Svi delovi(filteri i ulje) + ruke] = 250e. Znaci sve zajedno 250 :D Napravio sam zbun.

Iz gore napisanog se moglo zakljuciti 250e ruke samo .... ne ne, bilo bi premnogo

Lepo sam te ja razumeo, 30 i neka hiljada je za 730d f01 u ovlascenom.

Link to post
Share on other sites
8 minutes ago, Djoksa530i said:

Lepo sam te ja razumeo, 30 i neka hiljada je za 730d f01 u ovlascenom.

Koliko ti placas mali servis za E60 i gde radis?

Za 116d automatik sam u nekom levom servisu mali servis placao 21k sa ok uljem i ko zna kakvim filterima.

Sam da nabavljam delove nemam vremena, ovako sam lepo dosao kod coveka, izneo pred mene sve na sto. Sve Knecht i ulje oridjinal, znam sta mi je stavio i sipao u kola. Sigurno ima i na materijal zaradu kad on nabavlja, i svestan sam da su mu skuolje ruke. Mozda sam mogao da prodjem 50ak evra manje negde drugo, al ovako ne razmisljam, ne gubim vreme na nabavku delova, a dobijem dobre delove, zato dzep malo vise istrpi.

Link to post
Share on other sites

Mali servis za e60 520d samo ruke od 1500-2000 din ja placam :D

 

Tu spada:

- Zamena ulja

- Filter ulja

- Filter vazduha

- Filter klime

- Filter goriva

- Provera tecnosti u kocnicama i rashladnom sistemu

- Cak se nekad zakaci i na dijagnostici da se vidi jel ima nesto :D

I u Beogradu i u Nisu, da se razumemo.

 

Link to post
Share on other sites
38 minutes ago, chevu1990 said:

Koliko ti placas mali servis za E60 i gde radis?

Za 116d automatik sam u nekom levom servisu mali servis placao 21k sa ok uljem i ko zna kakvim filterima.

Sam da nabavljam delove nemam vremena, ovako sam lepo dosao kod coveka, izneo pred mene sve na sto. Sve Knecht i ulje oridjinal, znam sta mi je stavio i sipao u kola. Sigurno ima i na materijal zaradu kad on nabavlja, i svestan sam da su mu skuolje ruke. Mozda sam mogao da prodjem 50ak evra manje negde drugo, al ovako ne razmisljam, ne gubim vreme na nabavku delova, a dobijem dobre delove, zato dzep malo vise istrpi.

Mene je izasao sa separatorom malo manje od 150eur, bez njega bude oko 110-120 ali je snalazenje varijanta. Za f10 mi je ok platiti toliko, ali bih za te pare verovatno otisao u ovlasceni.

Link to post
Share on other sites

Deltu nisam zvao. Stefanovic je ista cena a daleko su. Ma ja sam zadovoljan servisom i dok je tako a blizu mi je, ko ga shisha za lovu.

6 hours ago, Djoksa530i said:

Mene je izasao sa separatorom malo manje od 150eur, bez njega bude oko 110-120 ali je snalazenje varijanta. Za f10 mi je ok platiti toliko, ali bih za te pare verovatno otisao u ovlasceni.

To je stvarno dzabe, koje si ulje i filtere stavljao? 

Link to post
Share on other sites
11 hours ago, chevu1990 said:

Dao ti je odlicne cene. meni je uzeo njegovi delovi + ruke 250 za mali servis. Sve knecht, bmw. Sad mi je tamo auto, vrv ces da ga vidis na dizalici :D 

Lep ti je auto, video sam ga danas tamo. ;)

Meni je rekao da creva i gumice za moj auto stizu u ponedeljak i da ce me tada zvati da napravimo termin. 

 

7 hours ago, Djoksa530i said:

Mene je izasao sa separatorom malo manje od 150eur, bez njega bude oko 110-120 ali je snalazenje varijanta. Za f10 mi je ok platiti toliko, ali bih za te pare verovatno otisao u ovlasceni.

Zvao sam pre neki dan BMW Line. BMW ulje, svi Knecht filteri, osim 2 x polen filter za 520d kostaju preko 19.000 dinara bez separatora. Koje ulje ti sipas i koje filtere ugradjujes kada placas mali servis 110e za 525d ?! 

Inace, kod Radica je litar BMW ulja 12e/L. 

Link to post
Share on other sites
8 minutes ago, Zeljkamp said:

Lep ti je auto, video sam ga danas tamo. ;)

Meni je rekao da creva i gumice za moj auto stizu u ponedeljak i da ce me tada zvati da napravimo termin. 

 

Zvao sam pre neki dan BMW Line. BMW ulje, svi Knecht filteri, osim 2 x polen filter za 520d kostaju preko 19.000 dinara bez separatora. Koje ulje ti sipas i koje filtere ugradjujes kada placas mali servis 110e za 525d ?! 

Inace, kod Radica je litar BMW ulja 12e/L. 

Hvala, hvala :) Mnogo sam love potrosio u zadnje vreme, jos  neke 19" felne da mu nabacim i to ce biti to. 

Po ovome sto si sada rekao, samo ulje izadje 94 evra, i znam da je jedan od filtera, mislim filter klime,  oko 7000, za druge ne znam :).

Link to post
Share on other sites
30 minutes ago, Zeljkamp said:

Lep ti je auto, video sam ga danas tamo. ;)

Meni je rekao da creva i gumice za moj auto stizu u ponedeljak i da ce me tada zvati da napravimo termin. 

 

Zvao sam pre neki dan BMW Line. BMW ulje, svi Knecht filteri, osim 2 x polen filter za 520d kostaju preko 19.000 dinara bez separatora. Koje ulje ti sipas i koje filtere ugradjujes kada placas mali servis 110e za 525d ?! 

Inace, kod Radica je litar BMW ulja 12e/L. 

Divinol 5-30 dpf ulje, a za filtere cu te slagati, nesto je bilo bosch,nesto mann...sve to je uzeto sa rabatom inace.

Link to post
Share on other sites
46 minutes ago, chevu1990 said:

Po ovome sto si sada rekao, samo ulje izadje 94 evra, i znam da je jedan od filtera, mislim filter klime,  oko 7000, za druge ne znam :).

Knecht filter klime je 7000 dinara, tacnije, idu 2 komada po 3500. To ce biti jedini filter koji nece biti marke Knecht jer smatram da ce dobro da radi posao i ovaj koji su mi u Line-u preporucili a duplo je jeftiniji. 

Link to post
Share on other sites

Da nije malo mnogo 30e za ruke za mali servis? Ja sam sad radio servis za 116i f20 i kostalo me ovako, po oko 2 soma filter klime sa aktivnim ugljem i filter vazduha, filter ulja nesto preko 1000 din, ulje castrol edge 5-30 5l skoro 6 soma i ruke 1500. Svi filteri kneht. Sve uzeto u Gazeli bez ikakvih popusta. 

Link to post
Share on other sites
6 hours ago, somi92 said:

Da nije malo mnogo 30e za ruke za mali servis? Ja sam sad radio servis za 116i f20 i kostalo me ovako, po oko 2 soma filter klime sa aktivnim ugljem i filter vazduha, filter ulja nesto preko 1000 din, ulje castrol edge 5-30 5l skoro 6 soma i ruke 1500. Svi filteri kneht. Sve uzeto u Gazeli bez ikakvih popusta. 

Naravno da je mnogo 30e!!! To je posao od 30min plafon. Sto bi znacilo da je radni sat 60e pa kako? Gde je to radni sat 60e u Srbiji?

15e za mali servis je plafon plafona i to je cascenje!

Nije vise ni pitanje love, vec pravljenja budala od ljudi.

Link to post
Share on other sites